Kolejny rapowy weteran wraca z nową płytą. Pierwszy singiel i pre-order już niedługo

Zobacz również:Musical sci-fi. Kulisy trasy „Psycho Relations” Quebonafide (ROZMOWY)
Zeus
fot. @zeuspierwszymilion (Instagram)

Kilka tygodni temu wspólne zdjęcie ze studia wrzucili Eldo z Ostrym. Teraz przyszedł czas na Zeusa.

Właściwie od debiutanckiego krążka Co nie ma sobie równych w 2008 roku Zeus przyzwyczaił nas do regularności. Przez kolejne 12 lat wydał 6 albumów, jednak ostatni W poszukiwaniu siebie obchodził niedawno 4. urodziny. Słuchacze zastanawiali się, czy jeszcze kiedyś coś od niego usłyszą. I dziś wreszcie dostali odpowiedź: nowa płyta już wkrótce.

Co prawda daty premiery całego projektu jeszcze nie poznaliśmy, ale Zeus zdradził, że pierwszy singiel pt. Kamil West wleci na streamingi już w najbliższy piątek 23 lutego. Razem z nim ruszy również pre-order.

Czas na mnie. to tytuł nadchodzącego albumu – dorzucił na Instagramie łódzki raper. Czy to sugeruje album pożegnalny? Dowiemy się pewnie w najbliższych tygodniach.

Cześć! Daj znaka, co sądzisz o tym artykule!

Staramy się tworzyć coraz lepsze treści. Twoja opinia będzie dla nas bardzo pomocna.

Podziel się lub zapisz
Jędrzej, choć częściej występuje jako Jj. Najlepiej opisuje go hasło: londyński sound, warszawski vibe. W Drugim Śniadaniu regularnie miesza polskie brzmienia z tym, co dzieje się na Wyspach, dorzucając również utwory z amerykańskiej nowej szkoły. Afrowave, drill, trap - słyszymy się!