Kuba Wojewódzki z nowym talk-show na player.pl - pierwszym gościem Quebonafide

Zobacz również:2020 najgorszym rokiem ever? Dla tych polskich raperów, raperek i producentów jest wyjątkowo dobry
kuba.png

Nasz radiowy kolega ewidentnie zasmakował w dziennikarstwie hip-hopowym, skoro ostatnim gościem jego programu w TVN był Ten Typ Mes, a pierwszym odwiedzającym nowe, internetowe talk-show - Quebonafide.

Czy ty nie jesteś zbyt inteligentny na hip-hopowca? - pyta jeden Kuba drugiego na samym początku rozmowy. I już widać, że temu programowi bliżej będzie do Rozmów. Wojewódzki, Kędzierski na antenie newonce.radio aniżeli zdecydowanie humorystycznego show Kuba Wojewódzki, którego dziennikarz jest gospodarzem od 18 lat. Spokojna, wyważona, godzinna rozmowa, nakręcona w wielkim mieszkaniu Kuby, pokazała Quebo od takiej strony, jakiej możecie jeszcze nie znać. Czyli od jakiej? To już musicie sprawdzić sami na platformie player.pl; w odróżnieniu od wielu innych materiałów na tej stronie ten program obejrzycie za darmo.

To mój nowy program na czas zarazy, albo i nie tylko - tak Kuba Wojewódzki zapowiedział swój talk-show. To, że telewizja zmienia się na naszych oczach to truizm, ale warto przyjrzeć się także temu, że nawet tak silnie kojarzeni z tradycyjną TV ludzie jak Wojewódzki coraz mocniej kopią sobie wygodny grajdołek w internecie. Jesteśmy bardzo ciekawi, czy 250 metrów Kuby Wojewódzkiego, bo tak nazywa się program, odniesie podobny sukces, co tego show telewizyjne, no i oczywiście radiowe; w końcu nie tak dawno temu informowaliśmy o tym, że Rozmowy. Wojewódzki, Kędzierski wykręciły ponad milion odsłuchań online.

Co myślisz o tym artykule?

Podziel się lub zapisz
Różne pokolenia, ta sama zajawka. Piszemy dla was o wszystkich odcieniach popkultury. Robimy to dobrze.
newonce.radio - Wciśnij play

newonce.radio

Wciśnij play