Kukon zamierza wydać w tym roku cztery albumy. Zaczął od bardzo mocnego (RECENZJA)

Zobacz również:Musical sci-fi. Kulisy trasy „Psycho Relations” Quebonafide (ROZMOWY)
Kukon
Filip Pielesiak

Za sprawą przełomowego mixtape'u Ogrody Kukon wykonał skok w nadprzestrzeń, żeby następnie – wraz z każdą kolejną premierą – umacniać pozycję na scenie. A tych premier nie brakowało i brakować nie będzie – raper zapowiedział właśnie dropy na czerwiec, wrzesień i grudzień. A przecież dopiero co wydał Rough N' Gentle, gdzie robi swojego własnego Cyberpunka 2077. Tylko, że o mroku metropolii i miłości fatalnej; no i bez bugów.

Za oknem deszcz, a ja w domu słucham techno. Mantra z finału albumu sporo mówi o atmosferze całego materiału. Pamiętacie tę scenę w Blade Runnerze 2049 z Oficerem K i cyfrową Joi na dachu w futurystycznym Los Angeles podczas ulewy? Rough N' Gentle mogłoby grać tam w tle. Mogłoby też grać w czarnym BMW Kuby ze Ślepnąc od świateł w trakcie nocnego kursu.

Podziel się lub zapisz
Senior editor w newonce.net. Jest związany z redakcją od 2015 roku i będzie stał na jej straży do samego końca – swojego lub jej. Na antenie newonce.radio prowadzi audycję „The Fall”. Ma na koncie publikacje w m.in. „Machinie”, „Dzienniku”, „K Magu”,„Exklusivie” i na Onecie.
Komentarze 0