Kultowy mixtape K.I.D.S. Maca Millera po wielu latach w końcu trafił na streamingi!

Zobacz również:Ktoś wrzuca na YouTube nieznane wcześniej numery Maca Millera!
Behind The Scenes With MAC Miller Filming Music Choice's "Take Back Your Music" Campaign
Jamie McCarthy/Getty Images

Nie spodziewaliśmy się takiej informacji w środowy poranek! Kickin Incredibly Dope Shit, przełomowy mixtape dla kariery Malcolma, po latach trafił na platformy streamingowe (poza Soundcloudem).

Pierwsze informacje na temat możliwej obecności K.I.D.S. na streamingach pojawiły się w sierpniu ubiegłego roku, gdy Benjy Grinberg, założyciel Rostrum Records, z okazji 9. rocznicy wydania mixtape’u pochwalił się na instagramie, że sample są czyszczone, a album wkrótce trafi do mas. Przy okazji zaznaczył, że po wypuszczeniu odświeżonej i legalnej wersji Macadelic, Mac poprosił go o to, by właśnie chilloutowy mixtape został następną pozycją dostępną dla szerszego grona odbiorców. Nie było tu mowy o samowolce Grinberga i próby zbicia kapitału na tragicznej śmierci swojego byłego podopiecznego.

Benjy w swoim poście nie sugerował prawdopodobnej nowej daty premiery, dlatego fani mogli jedynie z utęsknieniem wypatrywać kolejnych doniesień. Grinberg milczał jednak od września jak grób, co po pewnym czasie zaczęło rodzić pytania, czy K.I.D.S. na pewno da się wyczyścić z użytych podkładów na tyle, żeby przeszło gęste sito weryfikacyjne różnych serwisów. Oczekiwanie trwało dość długo, ale na szczęście ostatecznie się udało i dzisiaj rano naszemu porankowi może towarzyszyć ten kapitalny materiał sprzed dziesięciu lat.

Każdy fan Malcolma kocha ten krążek i jego wakacyjny vibe, połączony z delikatną, szczeniacką przewózką wchodzącego wtedy do gry rapera z Pittsburga. Pogoda mało ma dzisiaj wspólnego z letnim klimatem, ale ten projekt wprowadza w nasze słuchawki kilka stopni więcej i z pewnością zagości na naszych playlistach. We just some motherfuckin’ kids!

Co myślisz o tym artykule?

Podziel się lub zapisz
Różne pokolenia, ta sama zajawka. Piszemy dla was o wszystkich odcieniach popkultury. Robimy to dobrze.
newonce.radio - Wciśnij play

newonce.radio

Wciśnij play