Kwiatek Haze (HAŁASTRA) publikuje utwór z Kukonem. Ruszył preorder jego solowego albumu

Zobacz również:Musical sci-fi. Kulisy trasy „Psycho Relations” Quebonafide (ROZMOWY)
Kwiatek Kukon
@szymon_mroczkowski

Połówka Hałastry zagęszcza samodzielne ruchy. Pod koniec lutego dostaliśmy singiel Powaqqatsi, teraz dochodzi do tego Goncharov z udziałem Kukona. Zresztą – na ODZIEgości będzie znacznie więcej.

Pamiętacie legendarny artykuł Kim jest Kubrick z nowej piosenki Taco Hemingwaya? Na tej samej zasadzie moglibyśmy stworzyć tekst Czym jest „Goncharov” z nowej piosenki Kwiatka Haze'a? I w sumie może to zrobimy. Jakby nie było – zachęcamy do zgłębienia tematu na własną rękę; frajda gwarantowana.

A wracając do Kwiatka, zbliża się jego debiutancki materiał – ODA. Nietuzinkowy styl pisania tekstów, unikalne bity i całość zaaranżowana w sposób wytworny, składają się na projekt dla koneserów stylu. Gościnnie pojawiają się artyści o wyrobionej pozycji na scenie, ale również tacy, o których dopiero robi się głośno. Za warstwę muzyczną odpowiadają czołowi polscy producenci, udzielający się w hitowych utworach zarówno na rynku polskim, jak i amerykańskim. Należy również wspomnieć o wydaniu fizycznym, do którego prace artystyczne wykonał własnoręcznie Jakub Zientarski, a całość spiął niezawodny Jaruke, dzięki czemu odniesiesz wrażenie, że trzymasz w dłoni dzieło sztuki – czytamy w materiałach promocyjnych.

Kto wśród gości? M.in. Louis Villain, TEKTONIKA, Hodak, Benito czy Dominika Płonka. Kto wśród producentów? M.in. Miroff, Hvll, Moo Latte czy Hubi. Przedsprzedaż trwa tutaj. Premiera 17 maja.

Cześć! Daj znaka, co sądzisz o tym artykule!

Staramy się tworzyć coraz lepsze treści. Twoja opinia będzie dla nas bardzo pomocna.

Podziel się lub zapisz
Senior editor w newonce.net. Jest związany z redakcją od 2015 roku i będzie stał na jej straży do samego końca – swojego lub jej. Na antenie newonce.radio usłyszycie go w autorskiej audycji „The Fall”, ale też w "Bolesnych Porankach". Ma na koncie publikacje w m.in. „Machinie”, „Dzienniku”, „K Magu”,„Exklusivie” i na Onecie.
Komentarze 0