Lil Uzi Vert kończy karierę? „Chcę spróbować normalnego życia”

Zobacz również:Gucci Mane, Lil Uzi Vert, Anderson .Paak i inni - PlayOn to największy wirtualny festiwal. Start - za chwilę!
Lil Uzi Vert
fot. Burak Cingi/Redferns)

Lil Uzi Vert kolejny raz zapowiedział koniec kariery. Tym razem mówi na poważnie?

Latem tego roku Lil Uzi Vert wydał płytę Pink Tape, po której wyruszył w trasę. To właśnie podczas niej ogłosił, że jego przygoda z muzyką powoli dobiega końca. „Luv is Rage 3” będzie moim ostatnim albumem – powiedział fanom. Dodając, że po premierze ma zamiar wyruszyć w jeszcze jedną trasę. Ale później chcę spróbować normalnego życia – dodał.

Przypominamy, że na początku października do sieci trafił singiel NFL, promujący ostatnią część trylogii. Wydany w 2017 roku Luv is Rage 2 to do dziś jeden z najpopularniejszych projektów od Uziego, na który wylądował między innymi jego największy hit XO Tour Llif3.

Nie wiadomo, czy brać słowa Uziego na poważnie. O zmęczeniu karierą mówił już 4 lata temu: Kończę z muzyką. Chcę być normalny. Chcę znów obudzić się w 2013 roku. Ostatecznie nie odszedł, dlatego miejmy nadzieję, że tym razem będzie podobnie.

Cześć! Daj znaka, co sądzisz o tym artykule!

Staramy się tworzyć coraz lepsze treści. Twoja opinia będzie dla nas bardzo pomocna.

Podziel się lub zapisz
Jędrzej, choć częściej występuje jako Jj. Najlepiej opisuje go hasło: londyński sound, warszawski vibe. W Drugim Śniadaniu regularnie miesza polskie brzmienia z tym, co dzieje się na Wyspach, dorzucając również utwory z amerykańskiej nowej szkoły. Afrowave, drill, trap - słyszymy się!