Mamy to! Deemz zapowiedział start preorderu debiutanckiego albumu

Zobacz również:Poznaliśmy tracklistę debiutanckiego albumu Deemza. To ponad 30 numerów i 50 wykonawców!
Deemz
fot. materiały prasowe/FB

Jeden z czołowych rapowych producentów w Polsce potwierdził, że preorder jego debiutanckiego albumu Sauce wystartuje już w przyszłym miesiącu.

Jeszcze w ubiegłym roku Deemz zdradził wstępne szczegóły swojego producenckiego longplaya. W poście z 31 grudnia 2020 beatmaker podsumował ubiegłoroczne osiągnięcia i zapowiedział - bez większych szczegółów - nadejście debiutu. Przypomnijmy, że 2020 był dla niego pracowitym okresem, bo poza pracą nad własną płytą, producent pojawił się na albumach Białasa, Taco Hemingwaya, Miłego ATZ, Maty, Szpaka, Beteo, Palucha czy Gedza. Grubo prawda? A to tylko część listy.

Deemz IG screen
fot. deemzbeatz IG

Na debiutanckim Sauce ma się finalnie znaleźć ponad 30 tracków, z czego kilka singli znamy już doskonale. I Took a Pill In Remiza, Papi Papi, Eldorado, Gucci Mane czy Fiesta też mają wejść do składu pierwszego solowego wydawnictwa polskiego producenta o syryjskich korzeniach. Co więcej, w podcaście dla ekipy hypetalk, Deemz zdradził, że starał się również o zagraniczne współprace. Mowa o featuringach DaBaby’ego, Blueface’a i Ufo361, które ostatecznie - z różnych względów - nie doszły do skutku. Nie zostało jednak powiedziane, że na Sauce nie trafi żaden raper spoza Polski. Chwila cierpliwości i zapewne doczekamy się pełnej tracklisty, a wtedy wszystko stanie się jasne.

Preorder debiutu Deemza, który ukaże się nakładem Def Jam Recordings, wystartuje już w lutym, a my tymczasem wracamy do słuchania singli. Deemz with the sauce!

Podziel się lub zapisz
Różne pokolenia, ta sama zajawka. Piszemy dla was o wszystkich odcieniach popkultury. Robimy to dobrze.
Podobał Ci się ten artykuł?

Kliknij, żeby widzieć więcej podobnych w swoim feedzie.