Mic drop - Skepta przechodzi na muzyczną emeryturę

Zobacz również:Steez wraca z Audiencją do newonce.radio! My wybieramy nasze ulubione sample w trackach PRO8L3Mu
Skepta Performs At Olympia London
fot. Joseph Okpako/WireImage/GettyImages

Raper potwierdził, że ma zamiar wypuścić jeszcze kilka numerów zanim ostatecznie zakończy swoją karierę muzyczną. Joseph, dlaczego?

17 marca Skepta ogłosił na swoim Instagramie, że w 2021 roku nie będzie już nagrywał nowych numerów. Any verses of mine you hear this year, were all recorded last year. I’ve stopped recording 2021 - napisał. Komunikat wywołał obawy fanów, ale to był dopiero początek złych wiadomości. Teraz Skepta zrzucił jeszcze większą bombę.

226345.jpeg
Instagram

Raper poinformował na swoim Instastory, że wydany dziś numer Jae5 Dimension, na którym pojawia się jego gościnna zwrotka, jest przedostatnim, który wyda przed pójściem na emeryturę.

This Jae5 song/video featuring Rema and myself was recorded and shot last year in Ghana. I have one more song with Bando & L’s that we also recorded in 2020, after we drop that I’m out - napisał w relacji. Oba pożegnalne kawałki zostały nagrane w zeszłym roku.

226337.jpeg
Instagram

Twitter natychmiast rozgrzał się do czerwoności, a fani wyrażali swoje niezadowolenie. W kolejnym Instastory raper (przynajmniej w pewnym stopniu) uspokoił słuchaczy, udostępniając listę jeszcze kilku tracków, które ma zamiar wypuścić.

162379904_1436056770075387_7029156958568097557_n.jpg
Instagram

Jak mawiał klasyk: trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść, a nawet jeżeli Skepta rzeczywiście postanowił zakończyć swoją karierę, to zostawił po sobie na tyle fajną i szeroką spuściznę, że zawsze będzie do czego wrócić.

Skepta

Skepta

Cześć! Daj znaka, co sądzisz o tym artykule!

Staramy się tworzyć coraz lepsze treści. Twoja opinia będzie dla nas bardzo pomocna.

Podziel się lub zapisz
Różne pokolenia, ta sama zajawka. Piszemy dla was o wszystkich odcieniach popkultury. Robimy to dobrze.