Mixtape 2115 coraz bliżej! Bedoes podaje datę startu przedsprzedaży

Zobacz również:Bedoes pracuje nad nowym albumem i zapowiada coś zaskakującego
2115
https://youtu.be/orQmcFszdyQ

Tego lata nic nie będzie takie samo. Taki statement towarzyszył pod koniec kwietnia premierze utworu Więcej dymu, zapowiadającego mixtape w ramach nowej wytwórni Bedoesa. Po tym, jak kolektyw zaprezentował kolejne głośne single i mocno zaistniał w sezonie koncertowym, pojawiło się konkretne ogłoszenie na temat nadchodzącego wydawnictwa.

Spełniam kolejne marzenie z ulicy – zakładam własną niezależną wytwórnię i zaczynam pisać historię 2115 jako labelu, nadal mogąc liczyć na wsparcie SBM – można było przeczytać w oświadczeniu Bedoesa, gdy 2115 oficjalnie przekształciło się w oficynę wydawniczą. Od tamtego czasu spore zamieszanie wywołały takie utwory, jak Bedoesiara czy Bruce. W świat szły przy tym efektowne obrazki z występów na żywo.

Inauguracyjny materiał jednak dopiero przed 2115. I choć data premiery nadal nie jest znana przynajmniej wiadomo już teraz, kiedy rusza przedsprzedaż.

W momencie podania informacji przez Bedoesa staje się jasne, że weryfikacji wymaga zapowiedź najgorętszego mixtape'u tego lata. W zamian będzie najgorętszy mixtape tej jesieni?

Bedoes

Cześć! Daj znaka, co sądzisz o tym artykule!

Staramy się tworzyć coraz lepsze treści. Twoja opinia będzie dla nas bardzo pomocna.

Podziel się lub zapisz
Senior editor w newonce.net. Jest związany z redakcją od 2015 roku i będzie stał na jej straży do samego końca – swojego lub jej. Na antenie newonce.radio usłyszycie go w autorskiej audycji „The Fall”, ale też w "Bolesnych Porankach". Ma na koncie publikacje w m.in. „Machinie”, „Dzienniku”, „K Magu”,„Exklusivie” i na Onecie.