Bedoes pracuje nad nowym albumem i zapowiada coś zaskakującego

Zobacz również:Musical sci-fi. Kulisy trasy „Psycho Relations” Quebonafide (ROZMOWY)
Bedoes.jpg

Pod koniec listopada minie rok, odkąd na półki sklepowe trafił album Kwiat polskiej młodzieży, który cztery miesiące po premierze pokrył się platyną. Co z kolejnym wydawnictwem Bedoesa?

Od dawna wiadomo, że Borek przygotowuje nowy materiał razem z Lankiem. W maju informował nawet, że krążek w każdej chwili mógłby ujrzeć światło dzienne: mamy już piętnaście piosenek. Jakbyśmy chcieli, moglibyśmy puścić tę płytę dzisiaj. Chcemy jednak zrobić więcej i wybrać najlepsze.

Za nami są dotąd single Michelangelo, HARDCORE PLEASURE, Nadchodzi lato i FPS, jednak data premiery wciąż nie jest znana.

Za pośrednictwem Instagrama Bedoes potwierdził, że jest w album mode. Czyli zupełnie tak jak The Weeknd. Dorzucił jednak do tego intrygującą informację: nadchodząca płyta to jest zupełnie coś innego niż wszyscy się spodziewacie. Cokolwiek to znaczy, rozwiązanie zagadki powinniśmy poznać tej jesieni.

Bedi gościł niedawno w audycji Układ Słoneczny, prowadzonej przez Solara na antenie newonce.radio. W oczekiwaniu na nowy longplay rapera zachęcamy do zapoznania się z rozmową.

Bedoes.png
Bedoes-2.png

Cześć! Daj znaka, co sądzisz o tym artykule!

Staramy się tworzyć coraz lepsze treści. Twoja opinia będzie dla nas bardzo pomocna.

Podziel się lub zapisz
Różne pokolenia, ta sama zajawka. Piszemy dla was o wszystkich odcieniach popkultury. Robimy to dobrze.