Na MC długo czeka się – Sokół i Pezet wreszcie włączyli się do akcji Hot16Challenge. I to razem!

Zobacz również:Wróżymy z fusów i wskazujemy 5 rapowych płyt, które naszym zdaniem dostaną nominację do Fryderyka
sokpezet.jpg

Takie rzeczy nie zdarzają się często na polskiej scenie rapowej. Spokojnie możemy zatem powiedzieć, że jest to swego rodzaju ukoronowanie pierwszego etapu akcji, gdyż dopiero co zebrano zakładany milion złotych.

Dosłownie wczoraj opublikowaliśmy na naszych łamach tekst, w którym umieściliśmy raperów zwlekających z nagraniem swoich zwrotek w szczytnym celu. Czuliśmy jednak podskórnie, że cisza z ich strony zaowocuje czymś niestandardowym.

I właśnie tak się stało za sprawą warszawskich weteranów. W jednym momencie w sieci pojawiły się życiowe wrzuty zarówno od Sokoła, jak i Pezeta, a już po chwili było wiadomo, że to mocniej przekminiona akcja. U pierwszego pojawił się drugi, u drugiego – pierwszy, a dodatkowym spoiwem stało się wyliczanie kolejnych rzeczy, które zadzieją się nawet w masce.

Warto także podkreślić, że nominację otrzymał m.in. Płomień 81, więc za moment powinniśmy dostać kolejne szesnastki. To zaś oznacza, że akcja, na której liczniku jest już suma z sześcioma zerami, nie wygaśnie tak szybko, jak wydawało się niektórym. Niech się dzieje!

Podziel się lub zapisz
Redakcja newonce
Różne pokolenia, ta sama zajawka. Piszemy dla was o wszystkich odcieniach popkultury. Robimy to dobrze.