Natalia Szroeder zagra koncert w balonie. Takie rzeczy tylko na Clouds Fest sponsored by GLO

Zobacz również:To będą koncerty najwyższych lotów! Płomień 81 pierwszym headlinerem Clouds Fest
GLO_CF_KONKURS_750x500_.jpg

Nie jesteśmy jeszcze w stanie przewidzieć pogody na 25 września. Ale możemy zapewnić, że warto będzie spojrzeć w górę w poszukiwaniu gwiazd. Jedną na pewno zobaczycie.

Trzy poprzednie odsłony Clouds Fest sponsored by glo to dowód na to, że słowo “lato” może pochodzić od “latania”. W ostatnich miesiącach balon glo zawitał do trzech miast, a z jego pokładu występy dali Płomień 81, Gruby Mielzky oraz Rosalie. Teraz wehikuł ten pojawi się na krakowskim niebie. Gwiazdą wydarzenia będzie Natalia Szroeder – do niedawna identyfikowana z popowym nurtem, teraz coraz chętniej angażuje się w około rapowe projekty. Gościnnie udzielała się chociażby na ostatnich albumach np. Quebonafide, Margaret oraz Mięthy. Od premiery jej debiutanckiego albumu, Natinterpretacji, niedługo minie 5 lat.

Artystka przygotowuje się do wydania drugiej płyty. Optymizmem z stosunku do tego materiału napawać może m.in. numer Powinnam?, po którym trudno nie wcisnąć replaya. Wypada też byśmy oddali głos samej zainteresowanej, która w wywiadzie opowiedziała nam ostatnio o swoich ostatnich poczynaniach.

Natalia Szroeder - fot. Karolina Wilczyńska.jpg

Występ Natalii Schroeder 25 września. Gdzie dokładnie odbędzie się Clouds Fest sponsored by glo? Najlepiej śledzić zalinkowane wydarzenie, bo szczegóły poznamy już niedługo.

Wydarzenie jest bezpłatne, a uczestniczyć w nim mogą tylko osoby pełnoletnie. Strefa festiwalowa rozpocznie działanie już o 18:00 i znajdziecie w niej multum atrakcji. Transmisję z koncertu znajdziecie na facebookowym fanpage’u 2020.

Tekst powstał we współpracy z marką Glo.

Podziel się lub zapisz
Różne pokolenia, ta sama zajawka. Piszemy dla was o wszystkich odcieniach popkultury. Robimy to dobrze.
Podobał Ci się ten artykuł?

Kliknij, żeby widzieć więcej podobnych w swoim feedzie.