News dnia? Denzel Curry, slowthai, JPEGMAFIA i ZillaKami zakładają zespół!

Zobacz również:Steez wraca z Audiencją do newonce.radio! My wybieramy nasze ulubione sample w trackach PRO8L3Mu
denzel-jpeg-2.jpg

W najnowszym wywiadzie dla Complexu autor ZUU i Kenny Beats ujawnili, że projekt jest w drodze.

Pod koniec rozmowy o ich najnowszym wydawnictwie - UNLOCKED, raper z Florydy ogłosił założenie zespołu. We also got Club Black Dust—that’s me, JPEGMAFIA, Slowthai, and Zillakami. We’re gonna be like a boy band, but we’re gonna call ourselves a “man band.” I’ve been talking to Kenny about joining that shit - wyznał Denzel i zapowiedział, że krążek wraz z 24-minutową animacją był dopiero pierwszym odcinkiem całej serii.

Do współpracy wybrano raperów, z którymi Denzel już muzycznie się przecinał. Ze slowthaiem nagrał numer Psycho, z ZillaKami stworzył kawałki DRAINO oraz EVIL TWIN, a JPEGMAFIA dołączył do nich przy okazji utworu VENGEANCE.

Cały wywiad znajdziecie tutaj. Jak na razie nie znamy więcej szczegółów co do zapowiedzianego boysbandu, ale jaramy się jak źli. Połączenie Curry'ego, slowthaia, JPEGMAFIA i ZillaKamiego na beatach Kenny'ego musi być ogniem. Ostatni raz tak cieszyliśmy się, jak New Kids On The Block i Backstreet Boys połączyli siły jako NKOTBSB.

Aha, Denzel Curry będzie gwiazdą FEST Festivalu, który odbędzie się między 13 a 15 sierpnia w chorzowskim Parku Śląskim.

Cześć! Daj znaka, co sądzisz o tym artykule!

Staramy się tworzyć coraz lepsze treści. Twoja opinia będzie dla nas bardzo pomocna.

Podziel się lub zapisz
Różne pokolenia, ta sama zajawka. Piszemy dla was o wszystkich odcieniach popkultury. Robimy to dobrze.