Oczekiwanie dobiegło końca. „Donda” już tu jest!

Zobacz również:Steez wraca z Audiencją do newonce.radio! My wybieramy nasze ulubione sample w trackach PRO8L3Mu
Kanye
Brian Prahl/MEGA/GC Images

Dziesiąty album studyjny Kanyego Westa miał ujrzeć światło dzienne już w ubiegłym roku - pierwotnie pod tytułem God's Country. Od tamtego czasu wiele się wydarzyło, m.in. trzy listening parties czy głośny stream z pokoju na Mercedes-Benz Stadium w Atlancie. Zaczęły pojawiać się wątpliwości w kontekście premiery Dondy? Niepotrzebnie.

Kiedy zewsząd zaczęły dobiegać informacje, że drop albumu nastąpi już za sekundę, już za momencik, można było zastanawiać się czy to nie dalsza część spektaklu albo kolejny hoax...

Donda.jpg

Ale nic z tych rzeczy! Donda wylądowała właśnie w serwisach streamingowych, więc można postąpić wedle trzeciego przykazania Pamiętaj, abyś dzień święty święcił i spokojnie pochylić się nad tymi 27 trackami o łącznym czasie trwania 1h48min.

Dla naszych redaktorów oznacza to z kolei pracowitą niedzielę. Donda będzie głównym tematem poniedziałkowego Ucha o 15:15 na antenie newonce.radio. Spodziewajcie się także obszernej recenzji.

Podziel się lub zapisz
Senior editor w newonce.net. Jest związany z redakcją od 2015 roku i będzie stał na jej straży bezapelacyjnie do samego końca; swojego lub jej. Co czwartek o 18:00 prowadzi także autorską audycję The Fall na antenie newonce.radio. Ma na koncie publikacje m.in. w Machinie, Dzienniku, K Magu, Exklusivie i na Onecie.
Podobał Ci się ten artykuł?

Kliknij, żeby widzieć więcej podobnych w swoim feedzie.