O.S.T.R. atakuje Matę: „Wszystko, co nagrał potem, jest do śmieci”

Zobacz również:Streaming w służbie rapu – jak dzięki internetowi raperzy trzymali kontakt z fanami podczas pandemii
ostr.jpg

Przypominamy, że na ostatniej płycie Mata zaczepił O.S.T.R.-a.

To kolejna odsłona konfliktu Mata – O.S.T.R.. Wszystko zaczęło się w zeszłym roku, kiedy łódzki weteran wypomniał Matczakowi, że nie dograł się na jego płytę. Na odpowiedź musieliśmy trochę poczekać, ale w końcu dostaliśmy ją w kawałku RÓŻOWE OSH33. Była to nietypowa zaczepka, bowiem Mata wykorzystał do niej wokale Żabsona.

Dzwoni Ostry mi na iPhone, tłumaczy dwie godziny, czemu w jego opinii kurwą jest Żabson – rapuje Michał. A zaraz później słyszymy chyba ty dorzucone przez Żabę.

Do relacji z Matą Ostry odniósł się w wywiadzie w Kanale Zero. Na pytanie Przemka Rudzkiego odpowiedział: To jest gość, który naprawdę ma talent lingwistyczny. Potrafi coś napisać i naprawdę zrobić to dobrze. Kiedy usłyszałem go pierwszy raz, miałem wrażenie, że jest takim łącznikiem pokoleń – dodał jednak szybko: Niestety to było tylko na pierwszej płycie – wyrażając rozczarowanie drogą, którą obrał młody raper. Cenię go za 100 dni do matury. Wszystko, co nagrał potem, jest do śmieci.

Mam wrażenie, że dziś większość młodych artystów robi jedną płytę rapową, a potem [czują], że street credit spłacony i lecą w pop, zarabiać pieniądze – podsumował Ostry.

Cześć! Daj znaka, co sądzisz o tym artykule!

Staramy się tworzyć coraz lepsze treści. Twoja opinia będzie dla nas bardzo pomocna.

Podziel się lub zapisz
Jędrzej, choć częściej występuje jako Jj. Najlepiej opisuje go hasło: londyński sound, warszawski vibe. W Drugim Śniadaniu regularnie miesza polskie brzmienia z tym, co dzieje się na Wyspach, dorzucając również utwory z amerykańskiej nowej szkoły. Afrowave, drill, trap - słyszymy się!