O.S.T.R. rapuje o odrzuconych propozycjach reklamowych: „Parę firm, których nazwy wywołują śmiech…”

Zobacz również:Musical sci-fi. Kulisy trasy „Psycho Relations” Quebonafide (ROZMOWY)
O.S.T.R.
Asfalt Records

Kilka miesięcy temu głośno było o utworze Cristal, gdzie Ostry wymieniał raperów, którzy nie chcieli mu się dograć. Teraz idzie za ciosem i zamyka swoisty dyptyk, wymieniając marki, którym z kolei nie chciał dograć się on.

Choć łódzki weteran radził, żeby nie doszukiwać się dissów czy beefów – zamieszanie wokół singla z albumu Diaporama zrobiło się na tyle duże, że odnieśli się do niego choćby u nas Paluch i Słoń...

O.S.T.R. zamknął temat rozliczeń sceny hip-hopowej i zabrał się za rozliczanie sceny reklamowej. I akurat w przypadku kawałka Tybet Freestyle z udziałem asfaltowego newcomera LUCK7 trzeba już chyba doszukiwać się dissów w kierunku... Play, ING czy Provident

Ekstra paru baniek nie mam; jebać – rzuca raper, który – swoją drogą – ekstra parę baniek pewnie też ma, biorąc pod uwagę współprace z Hennessy czy naszego faworyta w postaci utworu Polska siła zrealizowanego z okazji premiery polskiej linii czołgów w grze World of Tanks.

Złośliwi powiedzieliby hipokryzja, my czekamy na kolejne odcinki tego serialu!

Cześć! Daj znaka, co sądzisz o tym artykule!

Staramy się tworzyć coraz lepsze treści. Twoja opinia będzie dla nas bardzo pomocna.

Podziel się lub zapisz
Senior editor w newonce.net. Jest związany z redakcją od 2015 roku i będzie stał na jej straży do samego końca – swojego lub jej. Na antenie newonce.radio usłyszycie go w autorskiej audycji „The Fall”, ale też w "Bolesnych Porankach". Ma na koncie publikacje w m.in. „Machinie”, „Dzienniku”, „K Magu”,„Exklusivie” i na Onecie.