Polski rap na oficjalnym soundtracku „Need For Speed Unbound”!

Zobacz również:Musical sci-fi. Kulisy trasy „Psycho Relations” Quebonafide (ROZMOWY)
OKI 47 Młody Jeżyk Harnol Gang PRODUKT47 2020.loading Taco Hemingway Paluch Sobel Young IGI
fot. Filip Nestorowicz & Bartosz Gajewski

Duża rzecz. A$AP Rocky, Playboi Carti, Diplo, Rosalia, Charli XCX, a obok nich nasi ludzie.

Kto? Oki z Gedzem w utworze Siri oraz Oliver Olson i Gibbs z Tłokami. To pierwszy przypadek, w którym muzyka polskich twórców znajduje się na ścieżce dźwiękowej do Need For Speed.

Premiera gry odbędzie się 29 listopada, a premiera oficjalnego soundtracku chwilę później – 2 grudnia. Na playliście znajdzie się aż 67 utworów, a przekrój tematyczny jest wybitnie szeroki. Obok wspomnianych artystów będzie też coś dla fanów nowego (Maxo Kream, Lil Yachty) i starego (Black Thought & Danger Mouse) rapu. Będzie sporo alternatywy (Clipping), zdekonstruowany pop (Coucou Chloe), będą wątki międzynarodowe (obok Polski swoją reprezentację, w osobach Kalush oraz Aliny Pash, ma Ukraina) i sporo elektroniki. Nawet jak ktoś nie lubi grać, to zawsze może sobie posłuchać.

Firma Electronic Arts ujawniła też wiele szczegółów dotyczących samej gry. Będzie między innymi tryb Rozróba, będzie opcja odstawiania samochodu na zlecenie (w dwóch opcjach: albo jak najszybciej, albo... w jednym kawałku), będzie można też wcielić się w rolę taksówkarza. A przy okazji, tradycyjnie, bić rekordy prędkości na trasach.

Jeszcze kilkanaście dni i mamy to. Nie szykujcie większych planów na końcówkę listopada.

Cześć! Daj znaka, co sądzisz o tym artykule!

Staramy się tworzyć coraz lepsze treści. Twoja opinia będzie dla nas bardzo pomocna.

Podziel się lub zapisz
Współzałożyciel i senior editor newonce.net, prowadzący audycję „Nevermind” w newonce.radio. Najczęściej pisze o kinie, serialach i wszystkim, co znajduje się na przecięciu kultury masowej i spraw społecznych.
Komentarze 0