Powiedz na osiedlu, że Pezet w programie Rozmowy: Wojewódzki, Kędzierski

Zobacz również:FUTBOLOWA GORĄCZKA #9. Gdyby miało nie być jutra
PEZET_8.jpg

Kiedy? W poniedziałek, 9 listopada. A już za kilkanaście dni premiera rozszerzonej wersji jego ostatniego albumu Muzyka współczesna.

W newonce.radio bywał często - pierwsza wizyta Pezeta to jeszcze lato 2018 i nasze stare biuro na Alejach Jerozolimskich. Przed premierą ostatniej płyty Paweł był nawet jednym z gospodarzy cyklicznego programu Muzyka współczesna by True Music, który współprowadził z Rafałem Groblem. Za każdym razem przyciągał przed głośniki wielu słuchaczy i pewnie nie inaczej będzie teraz, zwłaszcza że Kuba i Piotrek pogadają z nim nie tylko o muzyce, ale - albo: przede wszystkim - życiu.

Bardzo lubię konsumpcjonizm i nigdy się od tego nie odżegnywałem, bo to jest dosyć istotna kwestia w moim życiu. Daje mi ona dużo satysfakcji i choć jest zwykle krótkotrwała, to jednak... jest i nie zamierzam od niej uciekać. Ostatnią rzeczą, którą mam na swoją obronę. to kwestia tego, że w tych wszystkich reklamowych numerach, które zrobiłem przez te lata, doza przypału jest naprawdę niewielka - opowiadał Pezet w wywiadzie dla newonce.paper. I takie są wywiady z nim: zawsze szczere, bez ślizgania się pomiędzy niewygodnymi tematami. U Kuby i Piotrka jeszcze nie był, dlatego nastawcie newonce.radio w poniedziałek, 9 listopada, o godzinie 20. Audycja to Rozmowy: Wojewódzki, Kędzierski, a jej partnerem jest marka Porsche. Podcasty z poprzednich odcinków (goście to m.in. Katarzyna Warnke czy Maciej Maleńczuk) znajdziecie zarówno na naszej stronie, jak i Spotify.

Podziel się lub zapisz
Redakcja newonce
Różne pokolenia, ta sama zajawka. Piszemy dla was o wszystkich odcieniach popkultury. Robimy to dobrze.
Podobał Ci się ten artykuł?

Kliknij, żeby widzieć więcej podobnych w swoim feedzie.