Powstanie serial dokumentalny o życiu Tupaca! Reżyserem twórca „The Defiant Ones”

Zobacz również:Steez wraca z Audiencją do newonce.radio! My wybieramy nasze ulubione sample w trackach PRO8L3Mu
2pacgl.jpg

Jedna z najważniejszych postaci w historii hip-hopu doczeka się pięcioodcinkowego serialu. To będzie gruba rzecz!

Życie i twórczość 2Paca doczekała się już kilku kinematograficznych produkcji. W zeszłym roku premierę miał serial Unsolved, czyli sfabularyzowana seria o śledztwach w sprawach śmierci dwóch największych raperów lat 90. Choć nieco bardziej eksploatowaną historią było zabójstwo Biggiego, to 2Pac również się tam pojawił. Teraz jednak będziemy mogli wyczekiwać produkcji, która w pełni będzie poświęcona Shakurowi. I to z niemałym rozmachem!

Za produkcję serialu, który ma opiewać na pięć odcinków, będzie odpowiedzialny Allen Hughes - twórca Menace II Society i The Defiant Ones. Hughes ma niezłe przecięcie z hip-hopowym światem, więc możemy się spodziewać dobrego, merytorycznego przedsięwzięcia. Tym bardziej, że dogadał się z ludźmi odpowiedzialnymi za spuściznę bohatera serialu. Zgodzili się, by użyto WSZYSTKICH stworzonych przez 2Paca utworów - zarówno tych wypuszczonych, jak i tych, które nigdy nie ujrzały światła dziennego. Może to oznaczać niezłą gratkę dla fanów zmarłego rapera, który po dziś jest uważany za jedną z najważniejszych osób w historii rapu.

To będzie najprawdopodobniej najbardziej komplementarny projekt, który ukaże się po śmierci rapera i będzie traktował o jego życiu. Rodzina Tupaca do tej pory nie była zbyt skora, żeby szafować twórczością rapera, jednak dla Hughesa zrobili wyjątek. To w końcu bardzo ważna postać dla światowej kinematografii, która ma również wiele wspólnego ze środowiskiem hip-hopowym. Trzymamy kciuki za nowy serial, a jak tylko dowiemy się o dacie premiery, to na pewno damy znać.

Cześć! Daj znaka, co sądzisz o tym artykule!

Staramy się tworzyć coraz lepsze treści. Twoja opinia będzie dla nas bardzo pomocna.

Podziel się lub zapisz
Różne pokolenia, ta sama zajawka. Piszemy dla was o wszystkich odcieniach popkultury. Robimy to dobrze.