Powtórka z „The Last of Us”? W drodze kolejny serial na podstawie kultowej gry

Zobacz również:Powstaje pierwszy dokument o Robercie Lewandowskim. Produkcję udostępni Amazon Prime Video
Fallout
Amazon Prime Video

Po spektakularnym sukcesie produkcji HBO z Pedro Pascalem i Bellą Ramsey w rolach głównych poprzeczka zawieszona jest bardzo wysoko. W przyszłym roku przekonamy się, jak poradzą z tym sobie twórcy innego legendarnego postapo.

O ekranizacji Falloutu mówiło się od dłuższego czasu. Nie jest żadną tajemnicą, że pierwszy klaps na planie padł przed rokiem, a podczas trwających właśnie targów Gamescom zaprezentowano już teaser, który niby miał nie zostać upubliczniony, ale oczywiście zaraz wyciekł.

Jest do tego jednak i jak najbardziej oficjalna informacja: premiera serialu w przyszłym roku na Amazon Prime Video.

Co jeszcze wiadomo na ten moment o Falloucie? Showrunnerami są Jonathan Nolan i Lisa Joy, którzy razem zrobili Westworld. Ten pierwszy to oczywiście nikt inny, jak brat Christophera Nolan, który pracował z reżyserem nad The Dark Knight Trilogy czy Interstellar i dostał nominację do Oscara za Memento, więc jest wysoko. W obsadzie z kolei znaleźli się m.in. Walton Goggins, Ella Purnell i Kyle MacLachlan.

Cześć! Daj znaka, co sądzisz o tym artykule!

Staramy się tworzyć coraz lepsze treści. Twoja opinia będzie dla nas bardzo pomocna.

Podziel się lub zapisz
Senior editor w newonce.net. Jest związany z redakcją od 2015 roku i będzie stał na jej straży do samego końca – swojego lub jej. Na antenie newonce.radio usłyszycie go w autorskiej audycji „The Fall”, ale też w "Bolesnych Porankach". Ma na koncie publikacje w m.in. „Machinie”, „Dzienniku”, „K Magu”,„Exklusivie” i na Onecie.