Powstaje pierwszy dokument o Robercie Lewandowskim. Produkcję udostępni Amazon Prime Video

Zobacz również:W mordę jeża! „Świat według Kiepskich” ma zejść z anteny po 23 latach
Scotland v Poland - UEFA EURO 2016 Qualifier
fot. Ian MacNicol/Getty Images

Rozpoczęły się zdjęcia do filmu o jednym z najlepszych piłkarzy na świecie. W dokumencie poznamy wiele do tej pory nieopowiedzianych historii z życia kapitana reprezentacji Polski. Nie zabraknie wypowiedzi jego przyjaciół, rodziny, a także trenerów i kolegów z boiska.

Za produkcję odpowiedzialny jest największy dom produkcyjny w Polsce, Papaya Films. Reżyserią zajął się Maciej Kowalczuk, a producentem został Kacper Sawicki. Za koordynację wszystkich działań z ramienia zespołu Roberta Lewandowskiego odpowiadają Monika Bondarowicz oraz Tomasz Zawiślak.

To będzie historia wzlotów i upadków, momentów siły, ale i chwil słabości. Bez upiększania – tak jak było naprawdę. Film przedstawi wiele nieopowiedzianych wcześniej historii z mojej kariery, które z pewnością zainteresują fanów piłki nożnej. Mam jednak nadzieję, że widzowie, którzy nie śledzą rozgrywek piłkarskich, również z zainteresowaniem obejrzą ten film - zapowiedział Lewandowski. Dodał, że produkcja ma być inspiracją dla dzieciaków, które marzą o osiągnięciu czegoś wielkiego, ale nie do końca w siebie wierzą.

Jak na razie nie podano dokładnej daty premiery, ale prawdopodobnie film zadebiutuje na platformie w przyszłym roku. Produkcja poświęcona Robertowi Lewandowskiemu będzie kolejnym dokumentem sportowym dostępnym wyłącznie na Amazon Prime Video. Już tej jesieni na platformie zadebiutuje film o Bayern Monachium.

Cześć! Daj znaka, co sądzisz o tym artykule!

Staramy się tworzyć coraz lepsze treści. Twoja opinia będzie dla nas bardzo pomocna.

Podziel się lub zapisz
Różne pokolenia, ta sama zajawka. Piszemy dla was o wszystkich odcieniach popkultury. Robimy to dobrze.