Quebonafide ogłasza pożegnalną trasę koncertową! Mamy wszystkie szczegóły

Zobacz również:2020 najgorszym rokiem ever? Dla tych polskich raperów, raperek i producentów jest wyjątkowo dobry
Quebonafide
SpontanProductions

Zamieszanie towarzyszące premierze Romantic Psycho z początku ubiegłego roku przeszło do historii jako jedna z najbardziej spektakularnych akcji na naszym rynku fonograficznym. Quebo miał mieć plakaty w miastach w związku z tournée Romantic Psycho Expierence, ale został twarzą krzyżówek przez wybuch pandemii. Teraz następuje jednak niespodziewany follow-up.

Tamta trasa nie doszła do skutku, a oczekiwanie na nowe daty przeciągało się w nieskończoność. W tym momencie karty zostały odkryte i powiedzieć, że jesteśmy lekko w szoku - to nie powiedzieć nic.

- Wiosną 2022 roku Quebonafide wraca ze swoją ostatnią trasą koncertową. Psycho Relations to odświeżona formuła zaplanowanych występów, komentarz do aktualnej rzeczywistości oraz efekt pracy nad nowym materiałem, który powstaje w oczekiwaniu na spotkanie z fanami. Oczywiście podczas trasy nie zabraknie również utworów z albumu Romantic Psycho. Ale to nie wszystko. Przez dwa lata Quebonafide przygotował dla fanów wiele niespodzianek - czytamy w informacji prasowej.

Quebonafide
SpontanProductions

I wygląda na to, że z tym pożegnaniem to żaden hoax. Tak wynika przynajmniej ze słów samego Kuby. - Podjąłem decyzję, że trasa koncertowa, którą zagramy w przyszłym roku będzie ostatnią trasą jako Quebonafide. Nie chciałbym żebyście odczytali to jako intrygę lub kolejną grę z mojej strony. Oczywiście zamierzam was jeszcze chwilę wodzić za nos, ale ta konkretna sytuacja absolutnie tego nie dotyczy. Nie zostaje mi więc nic innego niż zaprosić wszystkich państwa na koncerty pożegnalne postaci, która towarzyszyła wam i wy jej przez ostatnie kilka lat. Nie chcę się rozpisywać jak spektakularne wydarzenie to nie będzie, bo to nie ma sensu. Po prostu przyjdziecie i zobaczycie - zapowiada.

Gdzie i kiedy przyjść i zobaczyć?

21.04.2022 - MCK Katowice

24.04.2022 - TAURON Arena Kraków

08.05.2022 - COS Torwar w Warszawie

12.05.2022 - Hala Stulecia Wrocław

15.05.2022 - MTP Poznań (Pawilon 3A)

21.05.2022 - Netto Arena Szczecin

27.05.2022 - ERGO ARENA Gdańsk/Sopot

Organizator informuje, że wymiana biletów ze starej trasy będzie możliwa od dnia 14 października (10:00). Sprzedaż otwarta ruszy 18 października od 12:00. Więcej informacji na stronie www.psychorelations.pl

Quebonafide
SpontanProductions

Podziel się lub zapisz
Różne pokolenia, ta sama zajawka. Piszemy dla was o wszystkich odcieniach popkultury. Robimy to dobrze.
Podobał Ci się ten artykuł?

Kliknij, żeby widzieć więcej podobnych w swoim feedzie.