Quebonafide: Romantic Psycho Film jest już do obejrzenia w sieci

Zobacz również:2020 najgorszym rokiem ever? Dla tych polskich raperów, raperek i producentów jest wyjątkowo dobry
QRPFfot20-1.jpg

37 minut podróży na wschód - oto, co czeka na was na stronie Red Bulla. Wiemy, że wielu czekało na ten seans!

Kiedy miesiąc temu widzieliśmy na własne oczy Quebonafide: Romantic Psycho Film, odczuwaliśmy lekki niedosyt. 37 minut nie wystarczyło na wielką podróż przez Azję w poszukiwaniu inspiracji na nowy album. Ciężko było zestawić naszą opinię z waszą, bo film był do tej pory pokazywany jedynie podczas 7. Festiwalu Filmowego Millennium Docs Against Gravity. Teraz w końcu każdy może się zapoznać z produkcją Red Bull Media House.

Film jest w całości dostępny na www Red Bulla – możecie się z nim zmierzyć pod tym linkiem lub po prostu odpalając odtwarzanie u góry. Bierzcie i oglądajcie z tego wszyscy, bo mimo tego, że nam prywatnie nie wszystko się zgadzało, to opinie branżowe są raczej pozytywne. Poza tym to może być kamień milowy w kwestii wysokobudżetowych filmów dokumentalnych o polskiej muzyce. Takiego poziomu realizacji nie spotkaliśmy wcześniej przy podobnych produkcjach.

A naszą recenzję znajdziecie tutaj.

Podziel się lub zapisz
Autor tekstów, których tematyka krąży wokół wydarzeń popkulturowych - również tych w cyberprzestrzeni, czyli dotyczących premier najnowszych gier i wydarzeń ze świata esportu.
Podobał Ci się ten artykuł?

Kliknij, żeby widzieć więcej podobnych w swoim feedzie.