Rasmentalism przekładają premierę nowej płyty na czerwiec. Powód? Zamknięcie tłoczni

Zobacz również:To jest 16 polskich rap-kawałków o sneakersach: idziemy za śladami butów m.in. Żaby, Włodiego czy TDF-a
rasmentalism.jpg

To miał być najlepszy marzec od dawna, a tymczasem okazuje się, że ci, którzy zdecydowali się na premiery swoich płyt, mogą mówić o ogromnym pechu.

PRO8L3M, Artur Rojek, Bonson, Biały Tunel, Rosalie., Płomień 81... A przecież spokojnie znaleźlibyśmy jeszcze drugie tyle artystów, których albumy ukazały się dokładnie albo niemal dokładnie przy wybuchu pandemii. W tych trudnych momentach dla nas wszystkich ponawiamy apel, żeby - oczywiście w miarę możliwości - wysupłać parę groszy na płytę, bo dla wielu z nich to kwestia być albo nie być. A chcemy, żeby wszyscy z nami byli.

W najbliższy piątek, 27 marca, miała odbyć się też premiera Geniusza, piątej płyty Rasmentalism. Wiemy już, że to się nie wydarzy... prawie do lata. Geniusz ukaże się bowiem na streamingach i fizyku 19 czerwca. Po prostu we Francji zamknięto tłocznię płyt, w której Rasmenci mieli mieć wyprodukowane fizyczne wersje wydawnictwa. Album można jednak zamawiać cały czas w przedsprzedaży, więc w tym przypadku też warto dorzucić chłopakom do kieszeni, do czego zresztą gorąco namawiamy.

Co myślisz o tym artykule?

Podziel się lub zapisz
Różne pokolenia, ta sama zajawka. Piszemy dla was o wszystkich odcieniach popkultury. Robimy to dobrze.