Szczyl i Magiera zrobili razem album! Jest singiel, data premiery i preorder

Zobacz również:Musical sci-fi. Kulisy trasy „Psycho Relations” Quebonafide (ROZMOWY)
Szczyl Magiera
fot. Ice Bobo

Jaraliście się Naszyjnikiem z Feat. i Hiphopkrytą z Polskiej Florydy? Dotychczasowa współpraca układała się na tyle dobrze, że duet odpowiedzialny za te nagrania, czyli Szczyl i Magiera, przygotowali wspólnie cały materiał. Płyta 8171 ukaże się za kilka tygodni, a pierwszy singiel – Chainz – właśnie doczekał się teledysku.

Nowy utwór od jednego z najgłośniejszych newcomerów ostatnich lat i jednego z najbardziej uznanych producentów ever na tej scenie, pojawił się z zaskoczenia o północy w serwisach streamingowych. Teraz opublikowany został również klip, wyreżyserowany przez Ice Bobo, który zrobił wcześniej m.in. online Hodaka i Kukona czy – wspomniany wcześniej – Naszyjnik.

Chainz to pierwsza zapowiedź pełnoprawnego projektu Szczyla i Magiery, zatytułowanego 8171. Wraz z tym obrazkiem – ruszyła ściśle limitowana sprzedaż albumu, który dostępny będzie wyłącznie pod tym adresem.

Premiera krążka została wyznaczona na 28 października. Od razu ujawniona została także tracklista, dzięki czemu poznaliśmy gości, wśród których znajdą się: Miętha, Kacperczyk i Holak.

01. 2007

02. Chainz

03. Jaraj feat. Miętha

04. To do wszystkich tych, którzy czują się źle dziś feat. Kacperczyk

05. Hamuj się

06. Rynsztok feat. Holak

07. Paruje mi bar

08. Szyszy

09. Poczuj to (bonus track) – tylko na wersji fizycznej

10. Niepoukładani (bonus track) – tylko na wersji fizycznej

Cześć! Daj znaka, co sądzisz o tym artykule!

Staramy się tworzyć coraz lepsze treści. Twoja opinia będzie dla nas bardzo pomocna.

Podziel się lub zapisz
Senior editor w newonce.net. Jest związany z redakcją od 2015 roku i będzie stał na jej straży do samego końca – swojego lub jej. Na antenie newonce.radio prowadzi audycję „The Fall”. Ma na koncie publikacje w m.in. „Machinie”, „Dzienniku”, „K Magu”,„Exklusivie” i na Onecie.