Szykuje się duży beef na naszej scenie? Sarius zaczepia Żabsona w nowym kawałku

Zobacz również:Musical sci-fi. Kulisy trasy „Psycho Relations” Quebonafide (ROZMOWY)
sarius
fot. a7ypowy.photo @mariuszsarius

O ile przez dłuższy czas miłośnicy wołowiny mogli być raczej wyposzczeni, w tym roku otrzymują rekompensatę z nawiązką. Zaczęło się od konfliktu Szpaka z White Widow, trwają przepychanki Fagaty z Oliwką Brazil, a do tego dochodzi teraz atak Sariusa na Żabsona w zapowiedzi utworu.

Raper z Częstochowy zintensyfikował ruchy po dłuższej przerwie. Zaczęło się na całego dwa tygodnie temu wraz z premierą minidokumentu Upadek Sariusa, w którym opowiedział o tym, co się u niego działo po Antihype 2 i zapowiedział album oraz... książkę.

Niedługo później doszły do tego dwa single – Superbohater i Daj mi powód oraz cała seria wywiadów. No i nie zapowiada się, żeby to zamieszanie miało w najbliższym czasie ustać. Sarius opublikował właśnie snippet nowego utworu, w którym – bez strzałów w niebo – odnosi się do Żabsona.

Nie mam już żadnych idoli, choć są zdrowi i cali. Tak, jak moi słuchacze też na zwrotki czekałem. Co bym zrobił, gdy przez moment byłbym ziomalem jak Żabson, usunął z płyty typa o imieniu Sarius. Współczuję ludziom, którzy tego nie ogarną. Współczuję sobie, że chciałem wejść w to bagno. I to jest prawda – od zawsze jechałem z elitami. Sarius-wieśniak – przez przypadek na fali – pada w tracku.

Czy częstochowianin doczeka się odpowiedzi?

Cześć! Daj znaka, co sądzisz o tym artykule!

Staramy się tworzyć coraz lepsze treści. Twoja opinia będzie dla nas bardzo pomocna.

Podziel się lub zapisz
Senior editor w newonce.net. Jest związany z redakcją od 2015 roku i będzie stał na jej straży do samego końca – swojego lub jej. Na antenie newonce.radio usłyszycie go w autorskiej audycji „The Fall”, ale też w "Bolesnych Porankach". Ma na koncie publikacje w m.in. „Machinie”, „Dzienniku”, „K Magu”,„Exklusivie” i na Onecie.
Komentarze 0