Tekashi 6ix9ine nie ustaje w remiksowaniu – teraz chce przerobić klasyk 50 Centa

Zobacz również:7 raperów, którzy nie tylko nawijają na bitach, ale są także pisarzami
6ix9ine.jpg
Arik McArthur/FilmMagic

Czy to przypadek, że jeden z najbardziej kontrowersyjnych raperów w grze chciałby wziąć na warsztat kawałek prawilnego zawodnika? Ciężko nam w to uwierzyć, bo przecież lubi, jak jest o nim głośno.

Zaledwie trzy tygodnie temu informowaliśmy was o tym, że 69 zbratał się z broniącym go niegdyś Akonem, by dać fanom remix tracku Locked Up, który pojawił się niemal 20 lat temu. Tym razem sprawa jest jednak nieco cięższej wagi.

Nie da się ukryć, że Get Rich or Die Tryin' Fifty'ego było krążkiem, który wpłynął na tuziny raperów z Ameryki – szczególnie tych, których dzieciństwo czy nastoletniość przypadły na pierwszą dekadę XXI wieku. Biorąc pod uwagę tę perspektywę, nie jesteśmy zdziwieni, że Tekashi chciałby dać drugie życie pochodzącemu z niego kawałkowi Many Men. Oczywiście współpracując z samym autorem.

Trzeba jednak pamiętać o dwóch rzeczach. Po pierwsze: ten track, o czym pewnie pamiętacie, upodobał sobie wcześniej również ŚP Pop Smoke, o którego muzykę dba obecnie wykonawczo Cent. Po drugie: ostatni ze wspomnianych nie jest, delikatnie mówiąc, największym fanem Tęczowego po jego crime story. Tych dwóch mógłby połączyć tylko biznes, przymykający oko na sprawy osobiste.

Podziel się lub zapisz
Różne pokolenia, ta sama zajawka. Piszemy dla was o wszystkich odcieniach popkultury. Robimy to dobrze.
Podobał Ci się ten artykuł?

Kliknij, żeby widzieć więcej podobnych w swoim feedzie.