„Tha Carter VI” jest w drodze! Lil Wayne zapowiada nowy album

Zobacz również:Steez wraca z Audiencją do newonce.radio! My wybieramy nasze ulubione sample w trackach PRO8L3Mu
Lil Wayne
Gonzalo Marroquin/Getty Images for American Eagle

Dobra – nie brakowało wydawnictw, których teasowanie trwało znacznie dłużej, ale dwa lata to i tak kawał czasu. Wedle zapewnień Weezy’ego szósta odsłona kultowej serii ukaże się już za moment.

O planach dotyczących Tha Carter VI po raz pierwszy usłyszeliśmy latem 2020 roku, kiedy Lil Wayne w rozmowie z Variety ogłosił: My favorite Carter album is the next one. Okazało się jednak, że oczekiwanie na tę premierę będzie się przeciągać, a po drodze ukaże się jeszcze Funeral.

Ale podczas występu na October World Weekend organizowanym przez Drake'a w Toronto, dobijający do czterdziestki raper ogłosił właśnie ze sceny, że prace nad Tha Carter VI postępują, a projekt ma status coming soon. Zostało to potem jeszcze potwierdzone w osobnym nagraniu.

I chociaż nowsze odsłony cyklu Weezy’ego raczej nie mają startu do wcześnieszych – magia szyldu robi swoje. Pozostaje tylko mieć nadzieję, że coming soon rzeczywiście oznacza wkrótce.

Cześć! Daj znaka, co sądzisz o tym artykule!

Staramy się tworzyć coraz lepsze treści. Twoja opinia będzie dla nas bardzo pomocna.

Podziel się lub zapisz
Senior editor w newonce.net. Jest związany z redakcją od 2015 roku i będzie stał na jej straży do samego końca – swojego lub jej. Na antenie newonce.radio prowadzi audycję „The Fall”. Ma na koncie publikacje w m.in. „Machinie”, „Dzienniku”, „K Magu”,„Exklusivie” i na Onecie.