Tymczasem u Belmondo: Młody G właśnie wynalazł lek na COVID-19

Zobacz również:Belmondo wraca do żywych? Mamy wspólny numer z The Gist i Kubą Knapem oraz zapowiedź płyty
belmondo.jpg

Podczas gdy globalne koncerny farmaceutyczne stają na rzęsach, żeby tylko wygrać w wyścigu o to, kto pierwszy wprowadzi na rynek szczepionkę na koronawirusa, Belmondziarz sięga po tradycyjne metody naszych babek.

Na kaszel - gotowany czosnek, trzy łyżki miodu, trzy łyżki oliwy z oliwek. Na obniżenia ciśnienia - starte dwa ząbki, szklanka wody, pół szklanki cukru. Na brodawki - ząbek obwiązujemy bandażem i mamy to. Dawno już wyleczyliśmy się, nomen omen, z hardkorowych praktyk typu wsadzanie przeziębionych ludzi do pieca, ale pewne tradycyjne medykamenty działają do dziś z powodzeniem.

Teraz za kontynuację praktyk znachorskich zabrał się Belmondo, który od jakiegoś czasu dokazuje na instagramowym kanale @poppyndemthangs. Oto jego nowe osiągnięcie - lek na COVID-19.

Nie wiemy, czy Belmondziarz testował go na sobie, grunt, że humor dopisuje, on sam wygląda zdrowo, a już na pewno zdrowiej niż podczas wiosennych kurdystańsko - pandemicznych harców. Komu jak komu, ale jemu to w testing leków wierzymy. Po tym wszystkim, w co się pakował przez lata, szanujemy, że w ogóle jeszcze żyje.

To teraz na poważnie: pandemia nie odpuszcza. Tylko w ciągu poprzedniej doby na terenie Polski odnotowano 674 zgony z powodu COVID-19, co łącznie daje mocno przerażającą liczbę 14 988 ofiar. Co więcej powiedzieć - dbajcie o siebie i bliskich, nie zapominajcie o maseczkach, odżywiajcie się zdrowo, ignorujcie antycovidziarskich oszołomów, a jakoś sobie z tym wszystkim poradzimy. Z fartem!

Podziel się lub zapisz
Różne pokolenia, ta sama zajawka. Piszemy dla was o wszystkich odcieniach popkultury. Robimy to dobrze.
Podobał Ci się ten artykuł?

Kliknij, żeby widzieć więcej podobnych w swoim feedzie.