VNM i Tomson opowiedzieli nam, w jakie gry najbardziej lubią grać

Zobacz również:Miły ATZ, VNM, Karian, Adi Nowak – na którą z polskich piątkowych premier czekaliście najbardziej?
image00002-1.jpeg

Co zrobić, kiedy dziewczyna wścieka się, że za dużo gracie? Nie ma co udawać się na terapię dla par, najpierw posłuchajcie, jak z tym czy innymi okołogrowymi sprawami radzi sobie ta dwójka.

Od początku programu Tony Gram Łozo deklarował, że będzie zapraszał do studia nie tylko profesjonalnych graczy, ale i osoby niezwiązane ze światem gamingu, które jednak lubię sobie zarwać jedną czy dwie nocki przed ekranem. I tak stało się przy okazji ostatniego odcinka, kiedy odwiedzili go VNM i Tomson, by pogadać o swoich gamingowych zajawkach.

Z audycji, której partnerem jest marka Dell, dowiedzieliśmy się między innymi tego, jakie są ulubione gry obu chłopaków, jak to jest spotkać na żywo osobę poznaną w grze on-line oraz jak obaj zachowują się w razie przegranej rozgrywki online. Zdradzimy, że jeden preferuje raczej rage quit, natomiast drugi reaguje znacznie spokojniej. Muzycy opowiedzieli też, jak ich partnerki reagują na godziny zarywane przy wirtualnej rozrywce. I to jest bardzo ważna kwestia. Kto gra, ten wie.

Chłopaki pogadali sobie także o swoich pierwszych stycznościach z grami. Dowiecie się także, od jak dawna Tomson pyka w tytuły związane z NBA. Podpowiadamy — dłużej, niż na świecie są niektórzy słuchacze VNM-a. Widać, że w całej trójce zajawka kipi gęsta, Tomek ma przecież nawet tatuaże związane z marką PlayStation.

Jeżeli chcecie dowiedzieć się więcej o tym, jak z grami związani są VNM i Tomson, zapraszamy do podcastów z serii Tony Gram. Możecie też sprawdzić starsze rzeczy i posłuchać między innymi gościnnych występów Izaka, Nervariena czy Disa. A sam program w każdą środę po godzinie 20. Nie byłoby go, gdyby w gierki nie lubił pograć też partner Tony Gram, marka Dell.

Podziel się lub zapisz
Różne pokolenia, ta sama zajawka. Piszemy dla was o wszystkich odcieniach popkultury. Robimy to dobrze.