Nadchodzi wspólny album Kanye Westa i Ty Dolla Sign. Poznaliśmy datę listening party

Zobacz również:Steez wraca z Audiencją do newonce.radio! My wybieramy nasze ulubione sample w trackach PRO8L3Mu
Kanye West
fot. Rich Fury/VF20/Getty Images for Vanity Fair)

Powrót Kanye Westa? Ty Dolla Sign ogłosił oficjalną datę listening party ich wspólnego albumu.

O tym, że nie będziemy musieli długo czekać na nowości od Kanye Westa, pisaliśmy już kilka dni temu. Wtedy wydawało się, że Ye odsłoni efekt swojej pracy w połowie października na włoskiej RCF Arenie w Reggio Emilia. Media szykowały się na ten event, postawiono nawet scenę, ale ostatecznie raper wycofał się z tego pomysłu. Tym razem wygląda na to, że listening party jego nowego albumu odbędzie się naprawdę. Co więcej, będzie to wspólny projekt z Ty Dolla Sign.

Ich współpraca nie powinna nikogo dziwić. Ty słyszeliśmy między innymi na Dondzie, ale też w Everything We Need, Real Friends czy Only One. Z kolei West dograł się mu na Ego Death.

O listening party poinformował słuchaczy Ty na Instagramie. Tuż po tym, jak wyczyścił konto ze wcześniejszych publikacji, wrzucił post z literą Y, symbolem dolara i krótkim napisem: multi stadium listening event November 3rd.

Zdanie sugeruje nie tylko konkretną datę imprezy, 3 listopada, ale też jej charakterystykę. Event nie ograniczy się do jednego stadionu – tak jak zapowiadano jeszcze kilka dni temu – tylko do kilku. Gdzie konkretnie się odbędzie? Tego nie wiemy, ale z plotek wynika, że raperzy mogą nie ograniczać się tylko do Stanów Zjednoczonych, rozszerzając wydarzenie o rynek europejski.

Cześć! Daj znaka, co sądzisz o tym artykule!

Staramy się tworzyć coraz lepsze treści. Twoja opinia będzie dla nas bardzo pomocna.

Podziel się lub zapisz
Jędrzej, choć częściej występuje jako Jj. Najlepiej opisuje go hasło: londyński sound, warszawski vibe. W Drugim Śniadaniu regularnie miesza polskie brzmienia z tym, co dzieje się na Wyspach, dorzucając również utwory z amerykańskiej nowej szkoły. Afrowave, drill, trap - słyszymy się!