Z cyklu: rzeczy, których nie spodziewaliśmy się jeszcze tydzień temu – Halle Berry ciśnie Drake'a

Zobacz również:Drake brzmi jak Eminem? Tak jeszcze jakiś czas temu twierdził Akon
Nickelodeon's 25th Annual Kids' Choice Awards - Roaming Audience
fot. GettyImages

W 2012 roku było słodziutko. Halle Berry znienacka oblana zieloną mazią na rozdaniu nagród Nickelodeon's Kids Choice Awards, dzieci klaszczą, wszyscy się śmieją. Tymczasem dziś Berry nie jest już tak wesoło.

W zeszły piątek na streamingi trafił singiel Slime You Out Drake'a, w którym wokalnie wsparła go SZA. Na wszelkich serwisach streamingowych był rozpowszechniany z taką grafiką:

drake slime you out.jpg

Ale już na Instagramie Drizzy promował go taką okładką:

I to o nią wściekła się Halle Berry, odpowiadając publikacją na IG:

W komentarzach pisała też, że Drake nie pytał się jej o zgodę na wykorzystania zdjęcia. I że – generalnie – jest nim mocno rozczarowana. Jakkolwiek granie czyimś wizerunkiem bez chociażby ustnego dogadania się jest mocno dyskusyjne, to w świetle prawa Drake wcale nie musiał informować Halle Berry o tym, że chce wykorzystać ujęcie do promocji albumu. Wystarczyło, że kupił foto od autora zdjęcia lub opiekującej się nim agencji; w zależności od tego, kto posiada prawa do fotografii. Bo niestety, ale raczej na pewno tych praw nie posiada Halle Berry.

Jeśli ma z tego być nowe The Story Of Adidon – czekamy na ciąg dalszy.

Cześć! Daj znaka, co sądzisz o tym artykule!

Staramy się tworzyć coraz lepsze treści. Twoja opinia będzie dla nas bardzo pomocna.

Podziel się lub zapisz
Współzałożyciel i senior editor newonce.net, prowadzący audycję „Nevermind” w newonce.radio. Najczęściej pisze o kinie, serialach i wszystkim, co znajduje się na przecięciu kultury masowej i spraw społecznych.
Komentarze 0