13 grudnia zapraszamy do newonce.bar na otwarte spotkanie z Kazem Bałagane i APmg!

Zobacz również:6 polskich raperów, którzy naprawdę sporo klną w swoich tekstach
Kaz.jpg

Dziś premiera Polski Gotówkowej, za tydzień - możliwość pogadania z jej autorami. Kazek nigdy przedtem nie robił takiego spotkania z fanami, tym bardziej warto pojawić się w newonce.bar

My z tym albumem jesteśmy osłuchani już od pewnego czasu, bo dzięki uprzejmości wydawcy dostaliśmy go wcześniej do recenzji (którą przeczytacie tutaj). Wy macie możliwość sprawdzić nowego Kaza dopiero dzisiaj - warto zaklepać sobie 47 minut z życia.

Kaz dopiero od niedawna grywa koncerty, tym większą gratką jest spotkanie z fanami. A to wydarzy się już w piątek, 13 grudnia, o godzinie 17 w newonce.bar. Będziecie mogli pogadać z Jackiem i APmg, zbić z nimi piątki i zgarnąć autografy na okładkach albumów. Tu dopiszecie się do facebookowego eventu.

Treść tych albumów była ściśle związana z moją sytuacją osobistą, o której kilka lat nikt nic nie wiedział. Jeśli ktoś miał pytania, czemu nie było zbyt wiele koncertów, może teraz dodać sobie jeden do jednego i wszystkiego powinien się domyślić - mówił Kaz w rozmowie z Markiem Fallem, którą przeczytacie tutaj. Osłuchajcie się z Polską Gotówkową i zajrzyjcie na spotkanie z Bałagane, już w następny piątek.

Podziel się lub zapisz
Różne pokolenia, ta sama zajawka. Piszemy dla was o wszystkich odcieniach popkultury. Robimy to dobrze.
Podobał Ci się ten artykuł?

Kliknij, żeby widzieć więcej podobnych w swoim feedzie.