6ix9ine i Nicki Minaj pobili hip-hopowy rekord największej liczby wyświetleń w 24 godziny

Zobacz również:Najkrótsza muzyczna emerytura w historii właśnie dobiegła końca - Nicki Minaj zapowiada nowy album
69gl.png
Kadr z teledysku "Trollz" / YouTube

Ta współpraca od początku była skazana na sukces – Trollz właśnie uplasowało się na szczycie rapowej listy kawałków z największą liczbą wyświetleń w dobę.

Wszelkie spekulacje na temat tego, że Tekashi 6ix9ine po wyjściu z więzienia będzie miał jakiekolwiek problemy ze zdobyciem słuchaczy czy gości do swoich piosenek, możemy oficjalnie włożyć między bajki. To już trzeci raz od wyjścia z pudła, kiedy tęczowy raper bije rekordy.

Zaczęło się od Instagrama – pierwszy live Tekashi’ego zaraz po wydaniu numeru GOOBA zebrał w jednym momencie ponad 2 miliony widzów. Wcześniej największą liczbą oglądających live’a na IG było 300 tysięcy – gdy pod koniec marca Drake dołączył do nadającego na żywo Tory’ego Laneza.

Teraz nadszedł czas na kolejny rekord. Trollz – najnowsza piosenka 6ix9ine’a i Nicki Minaj, stała się właśnie numerem z największą liczbą wyświetleń w 24 godziny. Jak poinformowała na swoich social mediach Nicki, licznik pod klipem na YouTube wybił… 46 milionów w dobę.

46 milionów oznacza, że Trollz uplasuje się na samym szczycie hip-hopowych numerów z największą liczbą wyświetleń przez pierwsze 24 godziny. Tekashi i Nicki pobili rekord… 6ix9ine’a z maja. Wówczas jego GOOBA zebrała astronomiczne 43,5 miliona klików na YouTube, bijąc na głowę Killshot Eminema (38,1 miliona).

Podziel się lub zapisz
Różne pokolenia, ta sama zajawka. Piszemy dla was o wszystkich odcieniach popkultury. Robimy to dobrze.
Podobał Ci się ten artykuł?

Kliknij, żeby widzieć więcej podobnych w swoim feedzie.