A$AP Rocky wypuszcza kolekcję NFT, która obejmuje przedpremierowy odsłuch nadchodzącego albumu

Zobacz również:Kiedy fajni ludzie spotykają się z fajnymi ludźmi, czyli 13 wspólnych zdjęć sław
2019 Rolling Loud LA
fot. Timothy Norris/WireImage

Członek A$AP Mob dołącza do gry, debiutując z wyjątkową kolekcją w formie wirtualnych tokenów.

W weekend raper z Harlemu ogłosił drop dostępny za pośrednictwem ekskluzywnej platformy sztuki cyfrowej, Nifty Gateway. Kolekcja obejmuje między innymi fragment niewydanego numeru Sandman, który można było usłyszeć na początku tego roku podczas Yams Day.

Co więcej, licytujący wezmą udział w loterii, w której do wygrania jest jeden z pojazdów z jego trasy koncertowej Injured Generation, promującej jego ostatnią płytę lub wizyta w studiu z możliwością odsłuchu nadchodzącego albumu studyjnego. Kolekcja będzie dostępna od 21 kwietnia.

A$AP Rocky to kolejna (po między innymi Quavo, Jacku Harlow, Soulja Boyu i Lil Pumpie) rapowa postać, która sprzedaje swoje prace w formie non-fungible tokens. W ostatnim czasie udzielił się gościnnie na najnowszej płycie Brockhampton Roadrunner: New Machine, New Light i wystąpił w zwiastunie nowego filmu Netfliksa pod tytułem Potwór, którego producentem wykonawczym jest Nas. Czas na follow-up do Testing!

Jedynym raperem z polskiej sceny, który wykorzystał technologię niewymienialnych tokenów jest jak na razie Ten Typ Mes, którego najnowszy singiel również występuje w formie NFT.

Podziel się lub zapisz
Różne pokolenia, ta sama zajawka. Piszemy dla was o wszystkich odcieniach popkultury. Robimy to dobrze.
Podobał Ci się ten artykuł?

Kliknij, żeby widzieć więcej podobnych w swoim feedzie.