Bedoes broni Bambi i Young Leosię przed hejterami

Zobacz również:Bedoes pracuje nad nowym albumem i zapowiada coś zaskakującego
Bedoes
@kadovsky

Po wczorajszym występie dziewczyn na Open’erze, jak to często bywa, rozległy się głosy ludzi, którym nie podoba się kierunek współczesnego rapu. Odpowiedział im Bedoes. Z RIGCZ-em.

MIędzy innymi na naszym Instagramie, pod rolką z koncertu PG$, pojawiło się wiele negatywnych komentarzy pod adresem dziewczyn: Co za upadek tego festiwalu … a człowiek chciał się kiedyś wybrać/ Upadek muzyki boję się tego pokolenia bez żadnej refleksji/ Boję się nasza przyszłość patrząc jakiego chłamu się dziś słucha. Dramat.

W obronie koleżanek stanął sam Bedoes, pisząc w naszej sekcji komentarzy:

Co wy ku*wa pie**olicie. patrząc na to jaki dziś mamy przekaz w branży muzycznej, to to co robią dziewczyny ani nie jest demoralizujące, ani patologiczne. tak już tu ktoś napisał - dziewczyny śpiewają o przyjaźni, trochę o imprezach, trochę o emocjach. dla mnie zajebiście, że mamy takie artystki. prywatnie Bambi super dziewczyna, uśmiechnięta, niezepsuta mimo ogromnego przypływu popularności i powinniśmy cieszyć się, że mamy takie młode, świadome artystki w Polsce, bo ona zostanie na długo i nie wiadomo czy w przyszłości nie będzie już klasyczną artystką naszego pokolenia tak jak np. Monika Brodka, której muzyka również ewoluowała przez wiele lat, jest legendą i ma niesamowitą ścieżkę kariery. A Wy boldupicie na młodą dziewczynę zamiast dodawać jej skrzydeł. ona nikomu nie robi krzywdy, weźcie ku*wa potańczcie.

100 procent racji. Dlaczego odmawiać komuś młodości i dobrej zabawy? Nie podoba mi się, czyli na pewno jest do dupy to mindset, z którego każdy w 2024 roku powinien już wyjść. Bedoes, który swojego czasu był hejrtowany jak nikt inny w rapie, zna się na tym temacie jak mało kto.

By the way, zapraszamy na nasze sociale, bo właśnie tam znajdziecie materiały z trwającego Open’era i wiele, wiele więcej.

Zobacz także:

Od melanżu do Wisławy Szymborskiej. Recenzujemy album bambi „in real life”

Bedoes 2115 do młodych słuchaczy: gadajcie o swoich problemach z rodzicami

Young Leosia i Żabson wśród najbardziej wpływowych osób 2023 roku

Cześć! Daj znaka, co sądzisz o tym artykule!

Staramy się tworzyć coraz lepsze treści. Twoja opinia będzie dla nas bardzo pomocna.

Podziel się lub zapisz
Komentarze 0