Cillian Murphy w kontynuacji „Peaky Blinders” to news, na który czekaliście

Zobacz również:Adam Sandler, Kevin Garnett, The Weeknd i... świetne recenzje. Na ten netflixowy film czekamy jak źli
Peaky Blinders.jpg
fot. kadr z "Peaky Blinders"

Wiadomo, że będzie filmowa kontynuacja serialu „Peaky Blinders”. I od teraz wiadomo, że pojawi się w niej Cillian Murphy.

Co za czas dla fanek i fanów irlandzkiego aktora. Najpierw Oscar za rolę w Oppenheimerze – niby pewny, ale tak naprawdę do końca batalii po piętach deptał mu Paul Giamatti. A teraz okazuje się, że Cillian Murphy powróci do roli Tommy’ego Shelby’ego, charyzmatycznego gangusa z Birmingham.

„Peaky Blinders” – miał być powrót, jest powrót

Chodzi o filmowy spin-off serialu Peaky Blinders, którego sześć sezonów wyemitowano w latach 2013-2022. Twórca serii, Steven Knight – którego znacie także jako reżysera Locke z Tomem Hardym – w rozmowie z Birmingham World przyznał, że ruszają prace nad filmem. I że na pewno zagra w nim tegoroczny laureat Oscara. A sam Murphy wielokrotnie przyznawał publicznie, że jeśli pojawi się opcja dopowiedzenia całej historii, to chętnie z niej skorzysta i weźmie udział w produkcji. I chyba to się dzieje właśnie teraz. Zwłaszcza że już w 2021 roku, kiedy pojawiły się pierwsze pogłoski o filmie, Knight miał powiedzieć, że: Peaky Blinders to bestia, która nigdy nie umrze.

Serial możecie oglądać na Netfliksie. Kiedy film pojawi się w kinach albo na streamingach? Oczywiście – jeszcze za wcześnie na takie informacje. Ale może nie wiecie, że od wczoraj, tj. od 21 marca, Oppenheimer, czyli na ten moment najważniejszy tytuł w karierze Murphy’ego, jest dostępny na SkyShowtime.

Zobacz także:

Od „Miami Vice” do „Peaky Blinders”: to są nasze ulubione serialowe soundtracki

„Oppenheimer” prawie wyrównał rekord wszech czasów

Cześć! Daj znaka, co sądzisz o tym artykule!

Staramy się tworzyć coraz lepsze treści. Twoja opinia będzie dla nas bardzo pomocna.

Podziel się lub zapisz
Współzałożyciel i senior editor newonce.net, współprowadzący „Bolesne Poranki” oraz „Plot Twist”. Najczęściej pisze o kinie, serialach i wszystkim, co znajduje się na przecięciu kultury masowej i spraw społecznych. Te absurdalne opisy na naszym fb to często jego sprawka.
Komentarze 0