Dan Harmon od "Ricka i Morty'ego" zrobi nowy serial animowany. Premiera w 2022 roku

Zobacz również:Za 10 dolarów zostaniesz bohaterem nowego sezonu Rick and Morty! Jak to zrobić?
Rick and Morty
fot. materiały prasowe

Pod koniec ubiegłego roku showrunnerzy Rick and Morty ogłosili podczas Adult Swim Festival, że zaprząta ich już nawet nie piąty sezon, ale prace nad siódmą odsłoną kultowego serialu animowanego. To będzie więc szczególnie intensywny czas dla Dana Harmona, który podjął się też realizacji premierowej produkcji dla Fox Entertainment.

W 2018 roku razem z Justinem Roilandem podpisał umowę na siedemdziesiąt kolejnych odcinków Ricka i Morty'ego, ale od tamtego momentu wystawiają cierpliwość szalikowców kreskówki na ciężką próbę. W dwóch częściach zaprezentowano dotąd dziesięć epizodów sezonu czwartego i wciąż nie wiadomo, co dalej.

Być może połówce duetu - odpowiedzialnej także za Community - sprawniej pójdzie samodzielny projekt dla Foxa? Harmon związał się z tym rozrywkowym przedsiębiorstwem w ubiegłym roku i właśnie w ramach tego dealu powstanie serial animowany, którego akcja toczyć się będzie w starożytnej Grecji.

- Zadaniem Dana jest zamiana antycznych mitów w ostry komentarz, dotyczący współczesnej polityki, celebrytów i kultury popularnej. Spodziewajcie się bezczelnej komedii familijnej, stworzonej przez jednego z najlepszych storytellerów w branży - zapewnia Michael Thorn z Fox Entertainment. Wierzymy na słowo, bo mowa o gigancie telewizji, który parę rzeczy zdążył przemienić w złoto.

Na razie brak dalszych szczegółów, ale premiera planowana jest na przyszły rok...

Podziel się lub zapisz
Różne pokolenia, ta sama zajawka. Piszemy dla was o wszystkich odcieniach popkultury. Robimy to dobrze.
Podobał Ci się ten artykuł?

Kliknij, żeby widzieć więcej podobnych w swoim feedzie.