W mordę jeża! „Świat według Kiepskich” ma zejść z anteny po 23 latach

Zobacz również:Hip-hopowo-serialowy miks - to jest 5 seriali z rapem w tle
Świat według Kiepskich / Polsat
Świat według Kiepskich / Polsat

W kiepskim świecie kiepskie sprawy… Wszystko wskazuje na to, że wykonywane przez Big Cyc intro do kultowego, ale i polaryzującego serialu niedługo usłyszymy w telewizji tylko przy okazji powtórek starych odcinków Świata według Kiepskich.

Jak podają Wirtualne Media, nadane w grudniu przez Polsat odcinki wieńczące 34. serię jednego z najpopularniejszych polskich sitcomów mogą być ostatnimi. Po ponad 20 latach nie wykluczam, że zakończymy produkcję „Świata według Kiepskich”, których zrealizowaliśmy 588 odcinków – oświadczyła portalowi Nina Terentiew, czyli dyrektor programowa Polsatu. W połączeniu z insiderskimi informacjami, na które powołuje się medium, faktycznie może to oznaczać zakończenie produkcji tytułu, któremu od lat wieszczono finisz.

Podziel się lub zapisz
W muzycznym świecie szuka ciekawych dźwięków, ale też wyróżniających się idei – niezależnie od gatunku. Bo najważniejszy jest dla niego ludzki aspekt sztuki. Zajmuje się także kulturą internetu i zajawkami, które można określić jako nerdowskie. Wcześniej jego teksty publikowały m.in. „Aktivist”, „K Mag”, Poptown czy „Art & Business”.