Drake nie zwalnia tempa – w nocy wypuszcza nowe wydawnictwo

Zobacz również:Steez wraca z Audiencją do newonce.radio! My wybieramy nasze ulubione sample w trackach PRO8L3Mu
Drake For All the Dogs Drizzy champagne papi
fot. champagnepapi IG

Od premiery For All The Dogs minął miesiąc z okładem, a Drake już zapowiedział kolejny materiał.

Ale to będzie ep-ka. A przynajmniej wszystko na to wskazuje, skoro Scary Hours 3 to kontynuacja poprzedniego minialbumu z tej serii. Co ciekawe, zawarte na niej materiały Drake napisał w ciągu ostatnich dni, już po wypuszczeniu For All The Dogs. Poprzednia część Scary Hours liczyła sobie zaledwie trzy tracki, teraz też nie ma się co spodziewać nawału singli.

Drake zaanonsował materiał poprzez teaser na Instagramie. Nagrałem te piosenki w ostatnie pięć dni. Wszystko działo się samoistnie – mówi Drizzy.

To nie jedyna nowość, bo do sieci trafiło też wideo ilustrujące First Person Shooter, jeden z największych hitów For All The Dogs. Autorem jest Gibson Hazard, współpracujący dotąd m.in. z SZA i Metro Boominem, a w klipie wystąpił Brian Baumgartner, czyli Kevin z The Office.

Klip jest przepotężny, Drake i J.Cole grają na nim w gry (follow-up do słynnej sesji Messi / Ronaldo zaliczony) i generalnie jeśli tak mają wyglądać wysokobudżetowe teledyski to jesteśmy za. Sprawdźcie też naszą recenzję For All The Dogs.

Cześć! Daj znaka, co sądzisz o tym artykule!

Staramy się tworzyć coraz lepsze treści. Twoja opinia będzie dla nas bardzo pomocna.

Podziel się lub zapisz
Różne pokolenia, ta sama zajawka. Piszemy dla was o wszystkich odcieniach popkultury. Robimy to dobrze.
Komentarze 0