Drugi z zapowiadanych krążków Taco Hemingwaya już jest! Koniec Jarmarku, jedziemy do Europy!

Zobacz również:Hugh Grant, Taco Hemingway i Adele na jednej scenie. Wakacyjny Kick Off łączy angielską muzykę i tamtejszy futbol (PODCAST)
70be77bd15e1b0f1b8b33c1bfce5f6ad.1000x1000x1-1.jpg

Tym razem obyło się bez niespodzianki związanej z datą i godziną premiery. Od kilku minuty wszyscy możemy sprawdzać nowy album Filipa Szcześniaka.

Od niespodziewanego wypuszczenia Jarmarku minął ledwie tydzień, a już wiemy, że dawno nie było na polskim rynku muzycznym albumu, który wywołałby aż tak dużą dyskusję. Tylko u nas o najświeższym albumie Taco powstały dwa duże teksty: dwugłos Marka Falla i Jacka Sobczyńskiego chwilę po premierze oraz spojrzenie z trzeciej perspektywy Kuby Skalskiego kilka dni później. Taco nagrał mocno polaryzujący krążek - celowo?

Czy Europa będzie albumem zupełnie innym, bardziej skierowanym w stronę trzyletniego już Szprycera? O tym pomyśleliśmy, gdy słuchaliśmy singla Michael Essien Birthday Party. Koniec dumań i domysłów, bo płyta wleciała zarówno na streamingi, jak i na YouTube. Tak, będzie recenzja. Tymczasem uciekamy słuchać.

Podziel się lub zapisz
Autor tekstów, których tematyka krąży wokół wydarzeń popkulturowych - również tych w cyberprzestrzeni, czyli dotyczących premier najnowszych gier i wydarzeń ze świata esportu.