Fivio Foreign i Malik Montana zagrali wspólny numer na CLOUT Festivalu

Zobacz również:Steez wraca z Audiencją do newonce.radio! My wybieramy nasze ulubione sample w trackach PRO8L3Mu
Expensive Pain: Meek Mill & Friends Perform Album At Madison Square Garden
fot. Shareif Ziyadat/Getty Images for Roc Nation

Pierwszy dzień największego trapowego festiwalu w Polsce za nami. Wśród artystów, którzy wystąpili na scenie warszawskiego EXPO XXI znaleźli się Malik Montana i Fivio Foreign. Podczas koncertu amerykańskiego rapera publiczność dostała mocną niespodziankę.

Nowojorczyk zaprosił na scenę Malika Montanę, z którym wykonał wspólny - jeszcze niewydany - numer. Na początku lipca na instastory szefa GM2L pojawiły się wspólne nagrania ze studia (wcześniej przeciął się ze Smokepurppem). Teraz muzyczna współpraca z reprezentantem nowojorskiego drillu stała się faktem.

Malik Montana to jeden z nielicznych raperów na polskiej scenie, który podbija zagraniczny rynek, sukcesywnie rozwijając międzynarodowe koneksje. Do tej pory zazwyczaj współpracował z europejskimi muzykami. Teraz przyszła pora na amerykańskie nazwiska. I to ze ścisłej czołówki, bo Fivio Foreign zaliczył gościnki u Pop Smoke’a, Lil Tjaya, Nasa, Polo G czy Drake’a i okazał się największym wygranym Dondy.

Data premiery numeru nagranego z Fivio Foreignem na razie pozostaje tajemnicą, ale - biorąc pod uwagę wspólne ujęcia z samochodu - wraz z nią powinniśmy doczekać się klipu.

A przypominamy, że przed nami drugi dzień festiwalu. Wystąpią między innymi Jack Harlow, A$AP Ferg i DaBaby.

Cześć! Daj znaka, co sądzisz o tym artykule!

Staramy się tworzyć coraz lepsze treści. Twoja opinia będzie dla nas bardzo pomocna.

Podziel się lub zapisz
Reprezentantka generacji Z, w newonce.media od 2019 roku. Prowadząca autorską audycję muzyczną KARI ON, współprowadząca pasmo BOLESNE PORANKI, ownerka TikToka, social media managerka albo najgólniej: twórczyni contentu.