Galaxy Awards rozdane! Poznaliśmy przyszłe gwiazdy polskiego TikToka

Zobacz również:Niebezpieczny challenge na TikToku. Jego uczestnicy... przedawkowują lek na alergię
samsung gala fb.jpg

Czyje POV zachwyciło najbardziej? Kto tworzy najbardziej kreatywne krótkie formy? Dowiedzieliśmy się 19 października na gali rozdania Galaxy Awards.

Galaxy Awards organizowane przez markę Samsung to plebiscyt skierowany do kreatorów i kreatorek działających na TikToku. Po trwającym kilka tygodni głosowaniu publiczności oraz naradach jury poznaliśmy zwycięzców i zwyciężczynie na gali rozdania nagród, która odbyła się 19 października. Tę współprowadzili Tycjana oraz Janusz Walczuk. Na scenie wystąpiła także Julia Pośnik. Obszerne fragmenty wydarzenia można było obejrzeć na naszym instagramowym profilu.

Ale do rzeczy: Do kogo powędrowały statuetki? Miano najlepszego talentu muzycznego lub tanecznego wywalczyła klaudia.sobotka. W kategorii aktorskiej zwyciężył zetkacper. Jako talent foto-video wyróżniony został filsoon.tv, a w eklektycznej kategorii talent nieszablonowy triumfowała izaaawisz. Statuetki te przyznało jury w składzie: piosenkarka i autorka tekstów Rosalie., Head of Marketing Samsung Electronics Polska – Magda Sielachowicz-Nowakowska, Creative Strategist w TikTok – Dominika Skirlo, twórca internetowy Kuba Norek oraz nasz reprezentant – współtwórca i CEO newonce.media – Mih Michalski.

Ale TikTok to przede wszystkim platforma dla odbiorców i odbiorczyń. Ci także mieli głos za sprawą nagrody publiczności. I spośród dziewiątki nominowanych internauci wybrali mamęnaobrotach. Gratulujemy wszystkim zwyciężczyniom i zwycięzcom.

Z kim rywalizowały laureatki i laureaci? Możecie sprawdzić tutaj.

Podziel się lub zapisz
Różne pokolenia, ta sama zajawka. Piszemy dla was o wszystkich odcieniach popkultury. Robimy to dobrze.
Podobał Ci się ten artykuł?

Kliknij, żeby widzieć więcej podobnych w swoim feedzie.