Najciekawsi kreatorzy polskiego TikToka? Znamy listę nominowanych do Galaxy Awards

Zobacz również:Niebezpieczny challenge na TikToku. Jego uczestnicy... przedawkowują lek na alergię
Galaxy Awards
Galaxy Awards / mat. pras. Samsung

Czy musimy pisać wstępny akapit o tym, że TikTok to jedna z kluczowych obecnie platform społecznościowych i może się pochwalić miliardem aktywnych użytkowników? To już nie wizja przyszłości, a jak najbardziej współczesny fenomen.

Proste formalnie założenia krótkich filmów okazały się być wehikułem dla kreatywnych twórczyń i twórców z całego globu. I Polska nie jest w żadnym w wypadku w ogonie tej stawki. Najpopularniejsze krajowe osobistości na TikToku mogą się pochwalić milionami followersów. Ale to nie jedyna miara sukcesu.

Galaxy Awards organizowane przez markę Samsung mają wybrać najlepszych z najlepszych - twórczynie i twórców, którzy wyróżniają się w swoim fachu. Jako partner całego przedsięwzięcia zachęcaliśmy już do zgłoszenia siebie lub swojego ulubieńca do konkursu. Teraz przyszła pora na głosowanie. Nagrodę publiczności może pomóc wręczyć każdy. W tej kategorii można głosować na 9 kont: @kamilowczarek, @mamaiwerka, @olajablonskaa, @jeleniewska, @edziorap, @herewegoagain_pl, @mamanaobrotach, @pksistersmusic oraz @zetkacper.

W pozostałych czterech sekcjach zwycięzcę lub zwyciężczynię wybierze jury w składzie: piosenkarka i autorka tekstów Rosalie., Head of Marketing Samsung Electronics Polska – Magda Sielachowicz-Nowakowska, Creative Strategist w TikTok – Dominika Skirlo, twórca internetowy Kuba Norek oraz nasz reprezentant – współtwórca i CEO newonce.media – Mih Michalski.

Jak prezentują się kategorie? O miano najlepszego talentu muzycznego lub tanecznego walczą @agata.drummer, @anaya.suchy, @cymsu, @julencjaaaaaa i @klaudiasobotka.

Kto w swoim POV najlepiej wczuwa się w rolę? O tym zdecyduje nagroda dla najlepszego talentu aktorskiego, o którą rywalizują @kordzio, @nayenneee, @poskladana, @swag.flex oraz @zetkacper.

Twórców myślących obrazem docenia segment talent foto/wideo. Tu o statuetkę Galaxy Award starają się @filsoon.tv, @franek_warzywa, @yashevcha i @zrekitworzone7. Każda z sekcji wyróżnia oryginalność i pomysł na siebie, ale kategoria talent nieszablonowy robi to wyjątkowo. Tu nominowani są @adam.gottscholl, @izaaawisz, @lucasadelos, @paloma_0682 i @twoj_piernik.

Kiedy poznamy listę zwycięzców i zwyciężczyń? Już 19 października. Czasu na głosowanie jest więc coraz mniej. Możecie to zrobić pod tym linkiem.

Co myślisz o tym artykule?

Podziel się lub zapisz
Różne pokolenia, ta sama zajawka. Piszemy dla was o wszystkich odcieniach popkultury. Robimy to dobrze.