Jest już pierwszy trailer polskiego „The Office”. I trochę nie ma się z czego śmiać

Zobacz również:W mordę jeża! „Świat według Kiepskich” ma zejść z anteny po 23 latach
the office.jpg
fot. CANAL+

Ocenianie całego serialu po zwiastunie to głupota. Zresztą ocenianie czegokolwiek po zwiastunie to głupota. Trailer Dnia świra sugerował, że film będzie słaby, a okazał się doskonały. To może tak samo będzie z The Office PL?

Szczerze na to liczymy. Bo pierwszy zwiastun serialu, delikatnie mówiąc, nie powala. Może i format międzynarodowy, ale humor jak z krajowych kabaretów.

Piotr Polak jako polski Michael Scott udaje robota. Innemu panu jakaś pani dobiera się do marynarki w okolicach krocza. Są głupie miny, ironicznie podniosła muzyka i Adam Woronowicz, który akurat wygląda, jakby dobrze się w tym wszystkim odnajdował. Wszystko to w niespełna minutę. No nie zachęca. Ale oczywiście serial warto obejrzeć, choćby po to, żeby przekonać się, jak Polska wypadnie w zestawieniu z kapitalnymi wersjami z USA i Wielkiej Brytanii.

Napisany przez Ricky'ego Gervaise'a The Office spopularyzował komediowe paradokumenty. Trudno uwierzyć, ale oryginalna, brytyjska wersja serialu ma już 20 lat! Premiera odbyła się w lipcu 2001 roku na antenie BBC, gdzie The Office można było oglądać przez dwa kolejne lata. Wersja amerykańska powstawała w latach 2005 - 2013, a wyświetlała ją stacja NBC. Podobno grający Michaela Scotta Steve Carell obejrzał tylko parę minut wersji brytyjskiej, żeby podświadomie nie kopiować swojego aktorskiego odpowiednika, Ricky'ego Gervaisa. Plotka? Kto wie. Ale i jeden, i drugi zagrali tak rewelacyjnie, że trudno jednoznacznie ocenić, który był lepszy. Zresztą w ogóle trudno ocenić, czy zabawniejsze było Biuro z Wielkiej Brytanii, czy USA.

Premiera The Office PL odbędzie się 22 października w CANAL+. W rolach głównych m.in. Piotr Polak, Vanessa Alexander i Adam Woronowicz.

Cześć! Daj znaka, co sądzisz o tym artykule!

Staramy się tworzyć coraz lepsze treści. Twoja opinia będzie dla nas bardzo pomocna.

Podziel się lub zapisz
Różne pokolenia, ta sama zajawka. Piszemy dla was o wszystkich odcieniach popkultury. Robimy to dobrze.