Kanye West i Mike Dean wśród producentów wykonawczych nadchodzącej płyty Ghostface Killah

Zobacz również:Steez wraca z Audiencją do newonce.radio! My wybieramy nasze ulubione sample w trackach PRO8L3Mu
Ghostface Killah
fot. Johnny Nunez/WireImage

Choć od wydania Dondy minął niecały miesiąc, Kanye West nie zwalnia tempa i angażuje się w kolejne projekty muzyczne. Oprócz współprac z Pushą T i Fivio Foreignem, został także producentem wykonawczym nadchodzącego wydawnictwa Ghostface Killah - Supreme Clientele 2.

Członek Wu-Tang Clanu potwierdził tę informację w jednym z wątków HipHopHeads na Reddicie. Killah ogłosił, że West i Mike Dean będą współpracować przy produkcji jego płyty. Wiadomość o collabie pojawia się po tym, jak jakiś czas temu Kanye zdradził, że jako dziecko uznawał Killah za jednego ze swoich ulubionych raperów. Z kolei Mike Dean znalazł się w gronie producentów Dondy, a w rozmowie z Zane Lowe przyznał, że wielogodzinny proces powstawania dziesiątego albumu Westa był wyczerpujący.

Kontynuacja Supreme Clientele z 2000 roku ma ukazać się w lutym przyszłego roku. Na ten moment nie znamy więcej szczegółów albumu. Wiadomo jednak, że Ghostface Killah 1 października ruszy w trasę koncertową po Stanach Zjednoczonych wraz z GZA i Raekwonem.

Supreme Clientele było drugim solowym wydawnictwem rapera po debiutanckim Ironman z 1996 roku. Wśród gości znaleźli się wszyscy członkowie Wu-Tang Clanu. Ostatni solowy album Ghostface Killah - Ghostface Killahs ukazał się we wrześniu 2019 roku.

Podziel się lub zapisz
Różne pokolenia, ta sama zajawka. Piszemy dla was o wszystkich odcieniach popkultury. Robimy to dobrze.
Podobał Ci się ten artykuł?

Kliknij, żeby widzieć więcej podobnych w swoim feedzie.