Kaz Bałagane i Młody Dron serwują „Blueface”. Ruszył preorder „Cock.0z Mixtape”!

Zobacz również:6 polskich raperów, którzy naprawdę sporo klną w swoich tekstach
Kaz Bałagane Młody Dron
fot. kadr z teledysku do "Blueface"

To musiało się udać. W najnowszym numerze Kaz Bałagane i Młody Dron dostarczają rap najwyższej próby. Ruszył też preorder Cock.0z Mixtape.

Blueface to kolejny singiel promujący wakacyjny mikstejp. Słyszeliśmy już collabo z Hałastrą i PRO8L3M-em, teraz przyszedł czas na jednego z członków Hewry. Po gościnnym występie na Fight Clubie Młody Dron położył kilka linijek u Kazka. Nie jest to pierwsze wspólne nagranie obu raperów, bo panowie spotkali się wcześniej na Chlebie i Miodzie.

Premierowy singiel to rzecz, jakiej w polskim rapie ze świecą szukać. Blueface przyciąga hipnotyzującym i minimalistycznym bitem Sher7ocka. Żaden przerost formy nad treścią. Bałagane oświadcza, że jest dwieście lat z przodu niż wszystkie Polaki, a w wystrzelonym refrenie wtóruje mu Dron. Znalazło się też miejsce dla wokaliz inspirowanych Young Thugiem. W warstwie tekstowej bez zaskoczeń: substancje psychoaktywne, seksualne odniesienia i nietypowa składnia. Biznesmen wstaje rano, bo biznesmen roku to jest Kazik.

Razem z premierą klipu ruszył też preorder Cock.0z Mixtape. Co prawda nie poznaliśmy dokładnej daty premiery letniego wydawnictwa Bedogie, ale można już składać zamówienia. Nie zapominajcie, że Bałagane będzie jednym z headlinerów sierpniowego newonce.camp. Idealna okazja do usłyszenia nowego albumu w opcji live.

Jak głosi notka prasowa: Cock.0z Mixtape to wakacyjny materiał stworzony przy udziale wielu gości oraz wielu producentów. Znajdziemy tam klasyczne brzmienia narkopopowe znane ze starszych płyt oraz brzmienia do tej pory nie stosowane. Całość okraszona dużą dawką humoru, ale i gorzkimi obserwacjami typowymi dla Kazka. Do tych, którzy zamówią całość w przedsprzedaży trafi jeszcze Narkopop wave EP oraz specjalne dodatki od Pana Jacka.

Podziel się lub zapisz
Różne pokolenia, ta sama zajawka. Piszemy dla was o wszystkich odcieniach popkultury. Robimy to dobrze.
Podobał Ci się ten artykuł?

Kliknij, żeby widzieć więcej podobnych w swoim feedzie.