Kaz Bałagane nie zamierza zwalniać tempa. Nowy mixtape rapera w drodze!

Zobacz również:6 polskich raperów, którzy naprawdę sporo klną w swoich tekstach
Kaz Bałagane
fot. materiały prasowe

Od dobrych kilku lat Książę Nieporządek nie pozwala sobie chociażby na rok muzycznej przerwy. Od pierwszych mixtape’ow poprzez debiutancki album aż do opus magnum - Narkopopu - i ubiegłorocznego Digital Scale Music. Musi się dziać.

Od premiery ostatniego albumu Kaza Bałagane minęły niecałe cztery miesiące, a warszawski raper już zapowiada nowe wydawnictwo. Wczoraj wieczorem artysta opublikował status na Facebooku ozdobiony linijką w typowym dla niego stylu - JEDYNY ZAMEK, CO TAM MASZ KLUCZ TO JEST ROZPÓR. W komentarzu do tego posta mogliśmy ujrzeć okładkę nadchodzącego mikstejpu. Póki co, poza elementem wizualnym, który trzeba przyznać, prezentuje się naprawdę intrygująco, nie poznaliśmy żadnych szczegółów Cock.Oz Mixtape. Czekamy zatem na pierwszy singiel, datę premiery oraz tracklistę nowego wydawnictwa Bedogie.

Kaz Bałagane Cock.oz Mixtape
fot. materiały prasowe

A w ramach oczekiwania proponujemy będziemy oczywiście wracać do starszych płyt Bałagane. Przypominamy, że ubiegłoroczny album Digital Scale Music wylądował na drugim miejscu naszego końcoworocznego podsumowania. Pisaliśmy wtedy: Benjamin Franklin sformułował w liście do Jean-Baptiste Leroy'a słynną maksymę: na tym świecie pewne są tylko śmierć i podatki. Gdyby pisał te słowa dzisiaj, dorzuciłby jeszcze to, że nowy Kaz jest zawsze świętem. (...) Jacky po jedenastu wydawnictwach dorzuca do dyskografii najlepiej napisany (często konceptualnie) i zarapowany materiał, oferujący liczne beatowe plot twisty na trasie Wielka Brytania - Toronto - lata osiemdziesiąte.

Nie musimy chyba dodawać, że na nowego Kaza czekamy jak źli.

Kaz Bałagane

Kaz Bałagane

Podziel się lub zapisz
Różne pokolenia, ta sama zajawka. Piszemy dla was o wszystkich odcieniach popkultury. Robimy to dobrze.
Podobał Ci się ten artykuł?

Kliknij, żeby widzieć więcej podobnych w swoim feedzie.