Koniec Gry o tron? George R.R. Martin zapowiada trzy spin-offy

Zobacz również:Amerykańscy krytycy wybrali najlepsze seriale dekady. Na pierwszym miejscu... nie, nie ten z obrazka
GOT.jpg

Od zakończenia serialowej sagi, która trwa już osiem lat, dzielą nas zaledwie dwa odcinki. Nie oznacza to jednak, że 19 maja na dobre pożegnamy się z Westeros. Autor cyklu Pieśń lodu i ognia ogłosił, że trwają prace nad trzema kolejnymi projektami.

Jeszcze jakiś czas temu mówiło się o pięciu spin-offach, jednak George R.R. Martin ujawnił, że dwie produkcje zostały odstrzelone. Jedną z nich jest projekt Bryana Cogmana, który odpowiadał m.in. za odcinek A Knight of the Seven Kingdoms z ósmego sezonu. Jak potwierdził niedawno sam zainteresowany, jego pomysły nie trafią do realizacji, a on kończy przygodę z Game Of Thrones.

Wedle słów Martina już w tym roku padnie natomiast pierwszy klaps na planie The Long Night. To prequel przygotowywany przez Jane Goldman (m.in. Kick-Ass, X-Men: First Class, X-Men: Days of Future Past), w którym główną rolę zagra Naomi Watts. Pozostałe dwa seriale są w fazie prac nad scenariuszem, ale te powoli zbliżają się do końca.

Wiadomo, że na początkowym etapie w gronie scenarzystów znaleźli się jeszcze Max Borenstein (Godzilla, Kong: Skull Island), Brian Helgeland (L.A. Confidential, Mystic River) oraz Carly Wray (Mad Man). Zobaczymy, kto z tej drużyny gwiazd ostatecznie doczeka się premiery swojej historii.

Podziel się lub zapisz
Różne pokolenia, ta sama zajawka. Piszemy dla was o wszystkich odcieniach popkultury. Robimy to dobrze.
Podobał Ci się ten artykuł?

Kliknij, żeby widzieć więcej podobnych w swoim feedzie.