Malik Montana zgarnął 6 Platynowych i 10 Złotych Płyt za jednym zamachem

Zobacz również:Objaśniamy znaczenia tytułów pięciu polskich rapowych płyt, o które wielu pytało
malik.jpg

Znów życia ironia, Złota Płyta po 15 tysiącach / Wyróżnienie jak pracownik miesiąca – rapował już w 2008 roku O.S.T.R., zdecydowanie dewaluując osiągnięcie Złotej Płyty i komentując spadające wymagania. Ale nad takim wyczynem nie można się nie pochylić.

Wiecie, że ostatnio nie było nam z Malikiem po drodze, aczkolwiek przy okazji musieliśmy odbijać masę zarzutów o to, że się na niego uwzięliśmy. Bzdura - kiedy trzeba, to chwalimy. A teraz jest taka okazja. Wczoraj ZPAV zaktualizował na swojej stronie listę Złotych, Platynowych i Diamentowych płyt za sprzedaż i odtworzenia płyt i singli. Ku naszemu zaskoczeniu, Malik kompletnie zdominował nowe zestawienie, wprowadzając na listę osiągnięć 10 Złotych, 3 Platynowe i 3 podwójnie Platynowe Płyty za dotychczasowe single.

malik2.png
malik1.png

Malik wśród swoich szesnastu złotych i platynowych strzałów otrzymał wyróżnienia za takie single jak 750, Mówili, Jagodzianki czy Robię Yeah. Patrząc na popularność tych numerów - to nas zupełnie nie dziwi. Niektórzy powiedzą, że nagrody za pojedyncze utwory to nic szczególnego i wielu artystów nie dba nawet o ich liczby, nie bawiąc się w zgłoszenia do ZPAV-u (o czym wspomniał ostatnio Kękę na swoim hot16challenge2). Ale niektórzy jednak to robią i potem mogą się pochwalić takimi wyróżnieniami. Jak działa regulamin przyznawania Złotych, Platynowych i Diamentowych Płyt za pojedyncze utwory? Sprawdzicie to tutaj.

Co myślisz o tym artykule?

Podziel się lub zapisz
Różne pokolenia, ta sama zajawka. Piszemy dla was o wszystkich odcieniach popkultury. Robimy to dobrze.
newonce.radio - Wciśnij play

newonce.radio

Wciśnij play